Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Rossz alvó babák, rossz alvó...

Rossz alvó babák, rossz alvó gyerekek. Volt akinél sokáig elhúzódott?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz alvó volt a kislányunk, altatás is nehéz volt, rengetegszer ébredt. 2 évesen kezdte átaludni az éjszakákat, akkor jött a kistesó és megint elkezdett ébredni (1-2szer), altatás megint nehéz. (nem tudom hogy a kistesó miatt-e, de most megint kel)

Volt akinél elhúzódott ennyire sokáig?



2015. nov. 9. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk a picike most múlt 3 éves, talán mostanra rendeződött a dolog. Eddig különböző időszakai voltak. Először hajnali 1-4-ig ébren volt, képtelen volt visszaaludni, ez olyan 1 éves kora körül lehetett. Aztán jött az, hogy percre pontosan ébredt 1-kor, visszaaludt, majd mire én is elaludtam volna ismét ébredt, ezt egy éjszaka 4-5-ször eljátszotta, szóval órákig tartott. Ez olyan 1,5-2 éves kora között volt. Aztán 2,5 évesen már csak 1-2-szer ébresztett éjszaka. Augusztusban múlt 3, kb. akkor szokott le erről és kezdte átaludni az éjszakát, de így is hallom néha, hogy megébred, csak most már nem szól. Eddig sírt, ha sötétben ébredt, most ég a kislámpa egész éjjel a szobájukban, így ha megébred, akkor alszik is vissza. Nagyon bízom benne, hogy túl vagyunk rajta, mert a 2 éves kora utáni időszak embert próbáló volt, mivel már dolgoztam. De piszok rossz alvó, este 1/4-1/2 9 mire elalszik és reggel 6 - 1/2 7 körül ébred.
2015. nov. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kislányom 3 éves, kb 2 évesen aludtuk át először az éjszakát, de ez is csak egyszer-egyszer fordult elő. Ő mindig felkel és átjön hozzánk aludni. Sokszor forgolódik, így egyikünk sem tudja kipihenni magát.

Kiskorában 3-4-szer keltünk mindig.

Nálunk ez az alvás kérdés lett a mumus és fogalmam sincs, hogy miért.

2015. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!