Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Első perctől kellett pl...

Első perctől kellett pl ringatva altatnod a babád vagy út közben alakult így? Mikortól?

Figyelt kérdés
2015. dec. 9. 11:18
1 2
 11/15 anonim válasza:
az én babóm kb.5hónapos koráig elaludt magától,de megkezdődött a fogzás,és evési problémáink lettek,így altatnom kell.egyre nehezebb a dolog,mivel rúg,csíp,tekereg az ölemben,és ha leülök a hintaszékbe vele mert már majd össze esem,akor felkel és dünnyög,sír..egyszóval amilyen jól indult....
2015. dec. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nektek is köszönöm! Annyit sikerült elérni, hogy ringatom amíg ellazul és le tudom tenni. Cumival utána már elalszik. Éjszaka nincs gond az alvással szóval lehet megpróbálok valami rituálét a nappali alvások előtt is. Szivesen tartom az ölemben amikor fentvan de alvás téren nem ártana ha nem maradna így ki tudja meddig.. persze tudom, hogy a java még csak fog kezdődni, mindenhol azt olvasom 4-5 és 10-12 hónapos kor között a legrosszabb a helyzet.
2015. dec. 14. 18:30
 13/15 A kérdező kommentje:
*Mármint 4-12 hónapos kor között.
2015. dec. 14. 18:31
 14/15 anonim válasza:

Nehéz kérdés, mert minden gyermek más. A szülőn is múlik sok minden.

De a fölöttem szólók közt írta valaki, hogy havi, kéthavi időközönként változik az alvás ritmusa, az elalvás, az alvás hossza.

Kitartás!

2015. dec. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha a hasarateszed es razod a segget, lehet elalszik.

Mi a "porszivo" hangot irtuk be Googleba, tenyleg megnyugszik tole.

Egyebkent meg en elvezem, ahogy elalszik a karomban es elengedi magat... hianyzozni fog ez, hihetetlen, hogy ez nyug masnak!

7 honapos a kisfiam kezemben elalszik aztan hasrateszem.

Ha a hatan alszik osszerezdul nem erzi biztonsagban magat.

2015. dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!