Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kisfiam fél a fúrástól, mit...

Ananke kérdése:

Kisfiam fél a fúrástól, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2 éves a kisfiam.Panelba lakunk,szóval itt azért sokat fúrnak.De egy hónapja kb közvetlenül a szomszédunk fúrt.Pont letettwm ebéd után aludni,mikor elkezdték.Annyira megijedt,hogy remegett mikor kivettem a kiságyból.Másnap mikor letettem aludni,csak azt hallottam a másik szobában,hogy huppanás és sírva jön,kimászott.Éjjel is van,hogy zokogva és remegve ébred.Akkor át hozom a mi ágyunkba,de ott is csak nagyon nehezen alszik el.Pedig olyan jó alvó volt.Ebéd után is volt mikor 3 órát is aludt.Most meg semmit.Ma már a szobájába se akart be menni.Elvagyok keseredve,van valakinek ötlete,vagy tapasztalata?
2015. dec. 12. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:

ez pont a félelmek kora, most olvastam

Szociális fejlődés címszó alatt kb az oldal közepén

[link]



ilyenkor jobban szeretgesd, el fog kopni egy idő múlva

2015. dec. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*vagy írják a plüsst is, mint barátot, hogy mesélj róla, hogy ő mindenkit legyőz és add neki
2015. dec. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy kapjon egy mindentől megvédő takarót.
2015. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig nem ez a megoldás. Mutassatok neki egy fúrót. Nézegesse, tapogassa. Utána menjetek messzebb, és kapcsoljátok be a fúrót, először csak lassú menetre. Hadd lássa, hogy forog, és egyre zajosabb. Ha nem sír, akkor vedd fel a gyereket, apa pedig fúrjon egy lyukat a falba a gyerek szeme láttára, majd akasszatok oda valamit.
2015. dec. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!Ki próbálom mindegyiket!
2015. dec. 13. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!