Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Egyedül hagyhatok éjszakára...

Egyedül hagyhatok éjszakára egy 7 és egy 8 éves gyereket?

Figyelt kérdés
Tehát kilenckor lefektetem őket és megvárom míg elalszanak. Utána Elmegyek és csak hajnalban jövök haza olyan 1-2 felé. Ti otthon hagynatok őket?

2016. febr. 6. 14:25
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
63%
Nem is értem hogy jutott ilyen eszedbe. Mi olyan fontos éjszaka amiért egyedül tudnád hagyni a kicsi gyerekeidet. Szénmonoxid mérgezésről, lakástűzről, balesetekről hallottál már? Abból is komoly baj lehet ha csak megéhezik és egy szelet kenyeret akarna magának vágni. És ne hidd hogy nem ébrednének fel.. jó kis radarjuk van.
2016. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
18%
Biztos le leszek pontozva,de egy 7-8 évessel ezt meg lehet beszélni. Sajnos Nekem volt ilyen. Hajnalban mennem kellett, reggel 9 fele értem haza. Megbeszéltem vele,hogy nem leszek itthon, ne pànikoljon, kaja kikészìtve többféle( mikrot tudja hasznàlni), és mindig hagytam papir üzit, egy szivecske az ovis jelével,hogy tudja sietek és minden oké,mert olvasni még nem tudott. Szomszéddal megbeszéltem,hogy mehet a gyerek ha baj van. Idős néni és beteg,tehàt a gyerekmegőrzés sajnos nem jöhet szóba. Meg persze egy mobil maradt otthon a szàmommal,hogy hìvjon ha van vmi.Nem volt gond,de azért aggódtam. De sajnos erre mondjàk a muszàj nagy úr. Mondjuk bulizni nem mennék,de a munka meg kell és sajna gyerekkel egyedül nem lehet vàlogatni.
2016. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
66%
ilyen esetekre van kitalálva a baby sitter. De én sem értem mi olyan fontos hogy ott hagyd őket? Én nem tenném. De mindenki más...
2016. febr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
23%

Kedves utolsó. Kb annyit tudok ìrni,hogy Te is meg minden itt vàlaszt adó tirpàk szàlljon magàba vagy ami jobb qrvàra maradjon egyedül a gyerekkel,aztàn majd utàna ugasson baromsàgot,amikor eldöntheti hogy vagy bevàllal egy ilyen szitut egyszer- egyszer vagy ha a gyereke enni kér akkor elmondja hogy dekib@.szott mintaanya és nem hagyta magàra,ja de bocs pénz nincs,szóval enni nem tudok adni,de itt ülök veled lakj jól ezzel.


A babysitter kb egy éjszakàra 5000Ft, és sajnos a munka is. Tehàt van értelme,ugye??? Könnyű belepofàzni a màsik életébe minden tudàs nélkül.


Irom mindezt úgy,hogy én sem hagynàm ott a gyereket egyedül,de el tudom képzelni,hogy van az a helyzet,amikor nincs màs lehetőség.

2016. febr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
85%

"Te is meg minden itt vàlaszt adó tirpàk szàlljon magàba vagy ami jobb qrvàra maradjon egyedül a gyerekkel,aztàn majd utàna ugasson baromsàgot"

De majd ha pont ez miatt történik valami tragédia, akkor magyarázd majd a temetésen, vagy a börtönben, hogy ja, többet ért elmenni dolgozni, minthogy kiadni egyszer egy összeget bárkinek, vagy bárkivel összeegyeztetni, hogy addig vigyázzon a gyerekekre!

2016. febr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
63%
Aki felügyelet nélkül hagy kiskorú gyereket, tökmindegy milyen okból, az felelőtlen és pont.
2016. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
85%

Kedves tirpákozó:)


Képzeld egyedül nevelem ikreimet,mégsem hagynám soha egyedül őket!

A kérdező egy szóval sem mondta hogy munka miatt menne el otthonról,sőt azt sem hogy más miatt!

Nem az a lényeg miért menne,egyedül ekkora gyerekeket nem lehet hagyni!!De amilyen intelligensen válaszoltál magadat minősíted a kérdező kérdezett valamit én válaszoltam és te közlöd ne avatkozzak bele az életébe!Ez miért az leírtam a véleményem kulturáltan hogy én nem tenném,és segítségül írtam a baby sittert(amúgy azt sem említette egy szóval sem hogy nincs rá pénze)

Szóval légyszíves ne itt éld ki az elfojtott agressziódat azért mert egyedül maradtál!Én is mégsem bántok másokat azért!Köszönöm hogy végigolvastad.!

2016. febr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen a 15 évest sem lehet felügyelet nélkül hagyni. Pár éve egy család a 17 éves lányát hagyta otthon, a lány bulit csapott, a szomszédok kihívták a rendőrséget és a szülők ellen eljárás indult.

Csak akkor veszik elő a szülőt, ha a távolléte alatt gond adódik, pl. a gyerekhez orvost kell hívni, baleset történik, vagy bármi hasonló, de akkor nagyon szigorúan veszik.

2016. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
79%

24-es! Nem tudom,ha gond tortent volna akkor mit mondasz???? Mondjuk h "en hulye miert hagytam itthon"? Keress masik munkat es ne magyarazd mar be h "nincs". Ha kell fogom a gyerekemet es elkoltozok oda ahol munka van,de nem hagyom egyedul.


Kepzeld el te nagyon okos,mindenkit leugato okos anyuka,3 eves volt a fiam mikor meghalt a ferjem! Egyedul maradtam a gyerekemmel! MUNKA NELKUL!!PENZ NELKUL! CSALAD NELKUL! Elmentem 8 oraba egy HUSUZEMBE! Egyutt indultunk a fiammal. Ra 1 evre eladtam a hazat es felkoltoztunk egy nagyvarosba,mert itt volt olyan munka ,ami szakmamba vagott. Igen,k..va nehez volt benyelni,hogy foiskolaval husuzembe megyek de kepzeld,rohadtul nem esett le a karikagyuru az ujjamrol ha a gyerekrol van szo. DE!!! Akkor sem allok ki a sarokra hajnali 4-tol 9-ig,azert ennyi szorul belem. SOHA nem hagynek egyedul egy gyereket minden reggel. Mad is el egyedul,masnak is el kell tartani a gyereket megis megoldja! Johogy nem mar csecsemokent hagytad magara. Bele se meRek gondolni miota csinalod ezt. Es akkor te oltod az eszt? Meg mond mar meg h hol ker 5000-et egy bebiszitter par oraert?????? Ne felejtsd am el,ha vmi tortenik a gyerekeddel mert te felelotlen ,gondolkodni nem tudo "anya" vagy,bortonbe jutsz,arrol nem beszelve,h soha nem fogod magadnak megbocsajtani h nem vigyaztal ra.

2016. febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
54%
Te milyen jogon Tirpákozol engem, meg itt mindenki mást???!!! ki a franc vagy te??? Egyáltalán tudod mit jelent az a szó??? folyik a szádból a gané!!! Ásd el magad anyám!
2016. febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!