Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Egyedül hagyhatok éjszakára...

Egyedül hagyhatok éjszakára egy 7 és egy 8 éves gyereket?

Figyelt kérdés
Tehát kilenckor lefektetem őket és megvárom míg elalszanak. Utána Elmegyek és csak hajnalban jövök haza olyan 1-2 felé. Ti otthon hagynatok őket?

2016. febr. 6. 14:25
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt dolog, semmiképpen sem hagynék egyedül sem 14 éven aluli gyereket!

Ha a muszáj akkora nagy úr, akkor meg kell kérni egy megbízható ismerőst, hogy 1-2 ezer forintért aludjon ott nálatok, szerintem egy kamasznak/nyugdíjasnak, munkanélkülinek stb. biztosan jól jön a pénz, nekem pedig a nyugalmam megér annyit.

Amúgy meg az éjszakai meló elvileg többet ér, én vagy 8 éve jártam hétvégén pultozni, akkor 12-15 körül kaptam egy éjszakára (este 8-tól reggel 5-ig).

2016. febr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező nem dolgozni ment volna hanem inkább kimozdulni ...
2016. febr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! Az igazság az, hogy én egy egyetemista bébiszitter vagyok, aki évek óta felügyel erre a testvérpárra, rajtuk kívül pedig még egy 3 éves gyerekre. Na az anyuka és az apuka elmentek tegnap este egy összejövetelre és csak hajnal 4-re értek haza. Az volt az új ötletük, hogy a 7 és a 8 éves gyerekük már elég nagy ahhoz, hogy egyedül töltsék az éjszakát. Úgy gondolták, hogy ötkor lelépnek és kilencig meg én vigyázok rájuk, reggelig meg Úgyis alszanak és Így legalább olcsóbb vagyok. Nem mentem bele, mert ennek rám nézve súlyos jogi következményei lehetnek, ha éjszaka tűz üt ki vagy rosszul lesznek és történik Velük valami. Ezt elmagyaráztam a szülőknek is, hogy keressenek olcsóbbat, vagy szóljanak a két utcával arrébb lakó nagyinak. Végül belátták, hogy felelőtlenség az ötletük, igy maradtam én. És az éjjel fel is kelt a nagyobbik gyerek, mert rosszat álmodott. Könnyen visszaludt, tényleg csak egy picit sírt, de ha meg egyedül van ki tudja, hogy nem esik-e pánikba. Fura kérésekkel tudnak néha előállni a szülők, és mivel ők már szülők én pedig még nem vagyok anya, ezért néha el kell gondolkodnom az ötleteiken.
2016. febr. 7. 21:36
 34/34 anonim válasza:
19%

Mifelénk simán otthon hagyják az ilyen korú gyerekeket éjszakára. Annó engem is. 40 éves vagyok, de még sosem hallottam, hogy történt volna valami probléma a környékemben ebből adódóan. Bár igaz, falun nőttem fel.

Az én nagyobbik fiam 8 éves és önállóan tud szántani. Viszont nem csak az én fiam ilyen ügyes.

2016. márc. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!