Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kezd megint összezavarodni a...

Kezd megint összezavarodni a napirend hogyan akadályozzam meg?

Figyelt kérdés

Minden reggel 8-kor kel...játszik egyedül míg èn alszok (hormon problémám van és aluszékony vagyok, most jutottam gyógyszerhez)

Tehát 9-kor felkelek hozzá, összekészülődünk...

Megcsinálom a tízóraiját míg ő bőg a játszószőnyegen (ezt is most kezdte).

10-kor megetetem aztán vagy játszik vagy alszik 1 órát (nem tudom mitől függ)

Délben megetetem, 1-2 körül séta (az kb 1 órás mialatt bevásárolok is) a séta végén elalszik.. kb 3-4ig alszik aztán este van hogy bealszik 6-7ig na ilyenkor később viszem fürdeni meg aludni.

Álltalában fél 8-8kor pancsi és 8-9 kor alvás. Mostanában óránként kel éjfélig Szopizik picit és alszik.


Miért alszik összevissza? Mit tegyek?

Ma aludt délelőtt 1órát meg délután 2-5ig. És este 8-fél kilencig ésmost kezd bóbiskolni...



2016. jún. 9. 00:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
10 hós
2016. jún. 9. 00:21
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Én is bőgnék ha csak 2 órával felkelés után adnának kaját. Nem is egészséges.
2016. jún. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Tedd össze a kezed, hogy 8-ig alszik!


Szerintem alapvetően semmi baj nincs a gyerek összevissza alvásával, annál több a tiéddel.

Miért várod el, hogy 10 hónapos létére 10-ig kibírja éhesen, ha te nem bírsz ébren lenni vele?

2016. jún. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Mikor reggelizik? 8ig alszik (vagy ki tudja meddig, hisz te nem kelsz fel hozzá), 9kor felkelsz, 10ig szarrakodsz, mire hajlandó vagy megetetni a picit. Èn is sírnék :(

Az enyém is 10hós, napi 2x alszik, délelőtt és délután. Tegnap és tegnap előtt pl összesen 3-3,5 órát aludt, reggel 6 körül kel, este 7 körül alszik el (nem bírja tovább, próbáltam).

2016. jún. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Tessek megreggeliztetni szerencsetlen gyereket ahogy felkel. Aztan pihenj visza ha anyira muszaly.

Inkabb a 10orai maradjon ki mint a reggeli

Miert csodalkozol hogy sir? Ugy latom a gyerek probal igazodni a te napirendedhez es nem forditva. Enyem is napok ota mar 5!-kor ebred de eszembe sem jutna aludni mig o fenn van gyogyszer ide vagy oda. Egybol reggelivel kezdunk ilyenkor es igen borul a napirend ez van.

2016. jún. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Reggel szopizik.

Nem reggelit írtam hanem tízórait.

2016. jún. 9. 10:49
 7/13 A kérdező kommentje:

Reggel kel 8-kor...onnan tudom h szoptatok.

Aztán visszafekszem míg ő játszik.

Azt hittem elég érthető lesz h tízórait írok és nem reggelit


Látom fölöslegesen írtam ide....

2016. jún. 9. 10:52
 8/13 anonim ***** válasza:

Láttuk, hogy tízórait írsz. Nem vagyunk vakok. Viszont azt is láttuk, hogy azt írtad, 8kor kel, játszik, te alszol. 9kor kelsz hozzá. Szó nincs benne arról, hogy te reggel méltóztatsz felkelni, megszoptatni. Cska utána még visszafelszel.

Szerintem egyszerűen csak unja a banánt, anyát akarja már reggeltől. Nem is tudom. El nem tudnám képzelni, hogy kislányom játszik a kiságyban, én meg csucsukálok. Amúgy is zörög-csörög valamivel mindig. Pedig vannak xar időszakjaink...

2016. jún. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Majd ha betegség miatt elájulsz a gyerekkel az öledben...azért mert nem aakard h kiságyban legyen amíg te rendesen kipihened magad... majd akkor írd ezt ok?

Ott biztonságban van és játszik közvetlenül az ágy mellett...

Nem tudom miért kötekedsz nem ez volt a kérdésem...h játszon a kiságyba vagy ne...


Ott semmi baja nincs


A JÁTSZÓSZŐNYEGEN BŐG NEM A KISÁGYBAN.


Az meg számomra nem volt fontos részletezni h szopizik mert azzal h "8kor kel" meg azzal h "tízórai" gondoltam kifejtettem annyira h ne ez legyen a téma.


De nem kell h írjatok mert segítséget nem kapok

2016. jún. 9. 11:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Sehogy! Hiaba is akarod, mindig lesznek elcsuszasok! Egy gyerek egyen akkor amikor ehes, aludjon akkor amikor almos stb stb.
2016. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!