Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mi ez a mellémbújási mánia?

Mi ez a mellémbújási mánia?

Figyelt kérdés

Lányom 2 éves, 8 honapos kora ota elalszik egyedul: beteszem az agyaba joejt puszi kijovok es kesz...3-4 perc alatt alomba dumalja magat (persze mikor fogak jonnek neha igenyt tart ram de altalaban az is max 1-2 napig tartott). az utobbi 2-3 hetben azonban minden masodik este kijon az agyabol miutan leraktam es ha visszateszem hogy marpedig most alvas van, el ked kiabalni utanam, ker hogy uljek oda maradjak ott, aludjak en is ott (ezt tudja mar erthetoen mondani).

altalaban megvarom mig elalszik es kisurranok, persze prpbaltam nem engedni de hiszti lett a vege...nem is lenne azzal baj hogy csak 10-15 percet ott ulok mig elalszik, de altalaban csak felporgeti ha ott vagyok es nem tud elaludni van higy 2-3 orat ott gubbasztok mire elalszik...jon a kisteso szeptemberben nagyon szeretnem ha nem romlana el az onallo alvokaja :( volt masnal ilyen? mi oldotta meg?


2016. jún. 15. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Két opció jut eszembe:

1) érzi, hogy jön a kistesó, emiatt ragaszkodik jobban, mert "megváltoztál".

2) fél valamitől, csak nem tudja megmondani.


Nálunk volt ilyen a nagy lányommal, kiderült, attól félt, hogy valami/valaki van az ágya alatt. Ezért kb. egy hétig mindig "ellenőriztük", és mondtam, hogy nincs veszély, utána aludt.

2016. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!