Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikor lesz végre könnyebb?

Mikor lesz végre könnyebb?

Figyelt kérdés
Egy borzalom az altatás. Most fogai jöttek, úgy néz ki hirtelen nincs több viszont izgalmasabb egy nagyobb kosarat tolni és utána sétálni mint aludni, ebből jön a kihagyott alvás, estére túlfáradás, alig bírtam elaltatni a fiam. Hajnalban kel (fél 5-kor leggyakrabban) fáradtan kel de esze ágában sincs visszaaludni. Mikor aludt jobban a babád/kisgyermeked végre? Valami mindig van. :/
2016. júl. 28. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
1,5 evesen..
2016. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem ìrod,hogy mekkora sem azt,hogy eddig hogy aludt. Ìgy nem könnyű.


Nekem mindkét gyerek àtalussza az éjszakákat, mindegy,hogy mi van. De mondjuk a hazahozataluktól minden este ugyanaz az esti rutin,amit kb 3 hét alatt megszoktak utàna màr nagyon jól tudtàk mi miutàn jön. Nagynàl kb 1 évesen egy utazàs miatt volt először rendbontàs, a picinél még nem volt ilyen.

2016. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Mióta nagy ágyat kapott s én vele alszok.:) Azóta minden szuper:) 14 hós korától..
2016. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Mi is azt mondtuk hogy a mi ágyunkba tuti nem alszik legyen meg mindenkinek a saját helye. Szóval ha este felkel és nem akar visszaaludni akkor áthozzuk magunkhoz és itt garantált az édes alvás. Ő szobályában felvan a mi ágyunkra letéve 0,001 másodperc alatt elelszik. Ja és azt hozzá teszem hogy minden este felkel 1 és két óra környékén enni. 1,5 éves. De ugyanakkor miért is ne aludhatna velünk? Mi az ágy két szélén élével hogy nehogy ráfeküdjünk ő meg középen hol ide hol oda bújva és néha még tol is le minket! :)
2016. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az en lanyom se aludt evekig , 9 honapos koraig volt egyfajta rendszer , delutan 2 alvas (1-1 ora ) este 10 körul elaludt reggel fel 6 ig .... Nagyon nehez volt igy is a korai kelesek folyamatosan , mindennap .....

Utana lett pedig nehez mikor nagyobb lett es csökkent az alvásigénye , ami azt jelentette h delutan mar nem aludt ... Es ugyiS koran kelt ... Vagy ha elaludt delutan akar 1 felorara akkor ejjel ebren volt 1 ig , volt h 2 ig 3 ig es reggel 7-8 kor kelt ....

Elö zombi voltam evekig

Sose volt könnyu sose voltam kipihent ...

Meg 5 evesen is ejjel 2 szer felsirt es nyugtatni kellett plusz h koran kelt ....

Csecsemö koraban 3 orankent ebredt ejjel nappal es szoptatas utan nem aludt vissza hanem egy orat volt ebren utana,, es sirt ha visszatettem a kiságyba, azt hittem beleszakadok .....

Iszonyat nehez volt , evekig nem aludtam es nekem fontos a sok alvas .....

Most mar 9 eves halistennek , hajlamos kesön elaludni de viszont ejjel bekem hagy es alszik reggel 8-9 ig is

2016. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

10 hónapos. 5 hónapos koráig éjjel 12 órát aludt, 7-től 7-ig kb. Aztán egyre több lett az olyan nap, ami már 5 körül elkezdődött. 6-7 hónapos korára csoda lett, ha alszik fél 6-ig. Azóta is egy héten minimum 5x fáradtan kel hajnal 4-5 között pedig elcsúszott az elalvás 8-ra. Ébredés változó, van mikor legalább ezt az időt végigalussza máskor óránként ébred. A nappali alvással 7-8 hónapos kora közül meglepően jó volt minden, azóta meg borzalom. Ma fél 12-től ébren volt 8-ig. Pedig már 3-kor álmos volt mégse akart aludni, szabályosan tiltakozott. Benti hőmérséklettől teljesen független az egész, fogzás közben jobban aludt nappal (igaz akkor jópár ébredés volt éjjelenként), mióta tolna mindent maga előtt azóta nem bírok vele. Nagyon jókedvű egyébként, az étvágya is rendben van. De azt nem hiszem el, hogy 7,5 óra elég legyen neki éjjel ha korábban annyira sok volt az igénye és azt se, hogy ha 8-9 hónaposan 3x aludt nappal, akkor ébren legyen több, mint 8 órát egyhuzamban most alig valamivel később. Közben 2x tűnt nagyon álmosnak mégsem bírtam elaltatni pedig megállás nélkül dörzsölte a szemét és ásított is akkor majd átment rajta. Ezek után meg az esti altatás egy borzalom volt, sírt, a szemét dörzsölte, a szemét se bírta nyitva tartani már evés közben sem.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2016. júl. 28. 22:30
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontoz le válaszokat, én zöld kezet adtam mindenkinek mivel minden válasz hasznos!
2016. júl. 28. 22:32
 8/9 anonim ***** válasza:

En is ezt kerdeztem annak idejen a vedönömtöl mikor par honapos volt a lanyom , kerdeztem h mikor fog jol aludni ejjel es azt mondta h tinikorában .... Es kacagott . Mondhatom nem talaltam viccesnek

A lanyom pici koratol 7-8 orakat aludt csak ejjel

2016. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Enyem szuletesetol kezdve elalszik 10 kot, kel 1 kor, 3 kor, 5 kor, 7 kor es 8 kor vegleg. De neha orankent, pontosan egeszkor.

Nappal szuletestol kezdve kb 2* 30 percet alszik, vagy 1* 1 orat.

14 honapos, egyedul vagyok vele raadasul, ugyhogy teljesen totalisan kivagyok, hogy 14 honapja nem aludtam ket oranal tobbet egyszerre.

Mar mindent kiprobaltam, o egyszeruen ilyen...

Ugyhogy kitartast, nem vagy egyedul.

2016. júl. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!