Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Cicin alvás helyettt mivel...

Cicin alvás helyettt mivel altassam a 19hós babám?

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 14:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Cumi, simogatás, meseolvasás...
2016. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Sose cumizott!Öklendezik tőle.
2016. aug. 9. 14:36
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel. Cumi, cumisüveg tejitallal nem kell neki. Egyszer sikerült már meseolvasással elaltatni. Próbáltuk hogy telefonon mutattam neki mesét, de attól inkább felélénkül, meg nem is akarom hozzászoktatni. Pár napja énekeltem neki, de befogta a számat... XD Maradt a cici, de jó lenne ha már nélkülem is el tudna aludni.
2016. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Lefekteted, mesélsz neki és magára hagyod. Ha hisztizik, akkor nem törődsz vele. Esetleg innii kap. Pár nap után megszokja, hogy műsor nélkül is elaludjon. Eddig is így kellett volna altatni.
2016. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
tedd külön ágyba, külön szobába, ne legyél önkiszolgáló büfé. írtam már a tegnapi kérdésedre is. ez ilyen, sajnos sírással jár, és csak következetesen lehet csinálni, ne várd hogy holnapra magától abba hagyja...simogatás, szeretgetés, dajkálás, más módon. de ne melletted feküdjön, akkor érzi a melled illatát, persze hogy úgy nem tud másként elaludni.
2016. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

Hogy kikéred magadnak! :D Pedig: Dehogynem cumizik. A melled a cumija.

Egy 19 hónapos pedig már nem baba. Próbálj kisgyerekként nézni rá, ne csecsemőként, akinek minden gondját a melled oldja meg, nem pedig TE.

Új szokások építése és következetesség.

2016. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
Én sose értettem az anyukáknak miért kell mindig hónapokban beszélni :D A 19 hónapos már nem baba amúgy sem. Tiszta idegesítő mikor azt hallom, hogy a 25 hónapos gyerekem, meg a 34 hónapos gyerekem :D Mondjátok ki: 2 éves, 2 és fél éves, majdnem 3 éves stb...
2016. aug. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
6-os akkor a te gyereked is komfort szopizik, csak nem a melleden hanem cumin/ujján...
2016. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
És ott hogy oldja meg anyuka, ahol nincs külön szoba a gyereknek?
2016. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
szerintem azon a ponton ez már tök mindegy...ha úgyis együtt fognak aludni egy szobában körülbelül a gyerek felnőtt koráig, akkor nem tök mindegy, hol alszik 1,5 évesen?
2016. aug. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!