Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Cicin alvás helyettt mivel...

Cicin alvás helyettt mivel altassam a 19hós babám?

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 14:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
22%
A "cicin" alvás a legjobb, én még ma is azt szeretem legjobban...
2016. aug. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igenis a 19 hónapos még baba.Sőt akár mennyi idősek lesznek,nekem mindig a babáim maradnak😊Vanegy 12éves babám is😀
2016. aug. 11. 21:26
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ő is szopizik még?
2016. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Idíóta kommentelőkre nincs szüksègem!Én csak feltettem egy normális kérdést,remélve hogy itt választ kapok segítség képpen.Tisztelet a kivételnek ,akiktől normális választ kaptam ,azoknak nagyon köszönöm!
2016. aug. 12. 07:19
 15/19 anonim válasza:
Nekem is öklendezett a cumitól, de én minden nap próbalgattam. Két hét után már cumizott. Utána jött, hogy napközben mindig jól megetettem (mind a két gyerekemnél ezt csináltam) és éjszaka már csak vizet kapott, ha felkelt. Két-három nap múlva már nem kelt fel éjszaka.
2016. aug. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
19 hónaposan nem baba, de ízlések és pofonok. Sok lehetőséget leírtak már előttem megoldásként, el kellene indulni azok mentén. Egyértelmű, hogy az étkezés mellett megnyugtatásra használja a melledet, amit sok más gyereknél ki tud váltani a cumi.
2016. aug. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Akkor a férjed hová lehet sorolni ha nem foglakozik a ciciddel ?? Vagy csak a gyerekcsinálásra "használ" ?
2016. aug. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom kivagy utolsó de belehet fejezni a személyeskedést .Miközöd az én férjemhet.Valószinű férfi vagy azok között vannak ilyen idióták.Ajánlom figyelmedbe a szex oldalakat!Megköszönném ha privátban nem üzengetnél idiótaságokat.Itt a gyerekneveléssel foglalkoznak!!Azt se tudod vszinű hogy nekünk nőknek milyen nehéz.
2016. aug. 12. 19:35
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

Pedig e országban nőuralom van..akkor miért nehéz??

Itt a nők csak kihasználják a férfiakat és fizetettnek...

2016. aug. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!