Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy szoktassam át az egyedüli...

Hogy szoktassam át az egyedüli elalvásra?

Figyelt kérdés
Lassan 1éves anyatejes baba csak cicin illetve babakocsiba tud elaludni.. Nem sokkal utána bölcsibe szeretném adni.. Hogy szoktassan rá arra, hogy magatól aludjon el? Csak a napközbeni alvásnak kéne magától mennie. Muszály lesz elmennem dolgozni! Nehezitő körülmény, hogy rajtunk kivül meg ketten vannak egy szobában, abból az egyik személy semmi tekintettel nincs a babára. Negatív választ köszi, de nem kérek! :*
2016. aug. 23. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Először is arról kéne leszoktatnod, hogy elaludjon szoptatás közben.
2016. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
AZ elsőnek igaza van, a lehető legrosszabb szokás ez a babáknál, mert így nem az evés miatt szopik, hanem a nyugalom, közelségérzet miatt, amiről viszont irtózatosan nehéz leszoktatni...
2016. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Tudsz neki külön szobát biztosítani?
2016. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
El fog aludni a bölcsiben. Tudom, ez neked elképzelhetetlennek tűnik, nekem is az volt de okosak a babák. Ha ott vagy addig sír amíg nem altatod a szokásos módon, máshol meg mint a kisangyal,magától.
2016. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos születése óta csak így tud elaludni! 1-2x aludt el magától akkor is sirva :/


Külön szobát csak most nyárra/ameddig jó idő van csak addig, ezért is mennék melozni, hogy minél elöbb legyen miből költözni

2016. aug. 23. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk ugyanez volt a baj. Bár nálunk csak babkocsiban aludt el. Én aztán átszoktattam a hordozóra. Mindenki mondta, hogy mekkora ökörség. A hordozóban elaltattam egy jó párszor (kb 3 hétig), de akkor minden elalvásnál. Ez neki nagyon bejött. És után próbáltam csak a saját ágyában. Simogattam a hátát, picit lökdöstem a fenekét mintha a hordozóban ringatnám. Ma már csak leteszem a kiságyba és alszik. :) 1,5 éves és a folyamat kb 4-5 hetet vett igénybe bár én nem sürgettem, nem voltam időhöz kötve lehet, hogy gyorsabban is ment volna.
2016. aug. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!