Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nektek mikor aludta át a baba...

Nektek mikor aludta át a baba az éjszakát? Az enyém lassan 1 éves és még mindig 4-5 alkalommal kel! Még szopizik éjjel egyszer kap cicit többet nem!

Figyelt kérdés
2016. szept. 3. 07:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kb 3 hetes kora óta nem ébredt éjszaka, aludt 10-től, reggel 6-ig. Mostmár este 8-9-től alszik reggel 7-8-ig.

Ha csak egyszer eszik, a többi alkalommal miért kel fel? Le van rendesen fárasztva? Este eszik eleget, táplálót?

2016. szept. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Le van fárasztva sokat játszik; sokszor hallom pukizik azért kel: de mostanába nem mindig hallom mégis kel; kb 5 napja rengeteget forog négykézlábra áll éjszaka sose forgott ennyit!
2016. szept. 3. 10:56
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapos a lányom, kb 2 hetes korától éjszaka 8 órát alszik egybe, esetleg egyszer felébred kb 10 percre, de ő nappal viszont 1-1 órákat alszik csak. Én azt csinálom, hogy amikor már mocorog de még alszik félig-meddig akkor gyorsan megszoptatom félálomban és 10 perc múlva már alszik is tovább.
2016. szept. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kb 1 hónapos korától átaludta, este 8-reggel 8-ig, kivéve az éjjel egykor való szoptatást, de azt is 10 perc alatt letudta és durmolt tovább.
2016. szept. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs miért alszik ilyen rosszul!
2016. szept. 3. 14:28
 16/16 anonim ***** válasza:

Az én 17 hónaposom ugyan alszik végig, de 2x szopik általában álmában, plusz ébredés előtt előfordul hogy egy órán át cumizik a mellemen. Van hogy teljesen nyugodtan alszik, van hogy forgolódik, mászik egész éjjel. A hold, frontok, zaj, ha puki/kaki nyomja a pocakját mind befolyásolják.

Szerintem evvel semmi gond, max annyi h fáradt vagyok :) minden gyerek más

2016. szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!