Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy a fenébe lehet egyszerre...

Hogy a fenébe lehet egyszerre elaltatni egy 3 hetest és egy 2 évest?

Figyelt kérdés
a nagy délben alszik, mellé bújok és akkor 20 perc és durmol. a kicsi csak cicin képes. a gondom az, hogy a kicsi nem tud elaludni mert addig itt zajong a nagy, keptelen csendbe lenni sot direkt szeket tologat stb...igy viszont nem tudok a naggyal aludni menni mert sir a kicsi....a vege az hogy agytol agyig rohangol hatha valamelyik kidol vegkimerultsegben...de rendszerint egyik se alszik egesz nap. ami egy 3 hetesnel eleg nagy baj....hogy csinaljatok??
2016. okt. 7. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

A kicsit kendőben altattam.

Befekszetek együtt a nagyágyba, a kicsi cicizik a nagy hozzád bújuk.

2016. okt. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Francia ágy.

A kicsi cicin, közben a nagy fejét simogatod, vagy amit szoktatok.

2016. okt. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy Adamo hinta a picinek.
2016. okt. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam úgy alszik el, hogy teljesen belém bújik, szval nekünk nem működött az, hogy a pici lányomat cicire tegyem, mert a fiam fészkelődésétől képtelen volt aludni. A babakocsit viszont imádta. Szval a kislányomat betettem puhán körbepárnázva a babakocsiba, a kocsit a fiam ágya mellé állítottam, és finoman ringattam az ágyrol lelógo lábammal, amíg a kisfiam szépen elaludt. Sokszor én is elaludtam ott mellette fekve. A kislányomnak a babakocsiban elég volt 3 ringatás, és mélyen aludt, a fiam kb.5 perc alatt elaludt.

Ez volt tavaly, a fiam 2 hónap híján kettő volt a kislányom születésekor.

Most már szuper, mert hétvégente (a fiam már ovis), amikor mindketten otthon vannak, bebújunk mindhárman a nagyágyba, mindkét gyermek belémbújik, és azonnal alszanak.

Az eleje kemény, kitartást kívánok!

2016. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy szobában aludtak a gyerekek, 2 év és másfél év van köztük. A nagy ágya szélére ültem, és olvastam, énekeltem neki, a picit meg közben szoptattam. Utána beraktam a kiságyba, ha kellett, még simogattam a hátát. Vagy esetleg megoldás lehet, hogy elmentek sétálni, a pici elalszik a babakocsiban, abban hagyod aludni, amíg a nagyot altatod.
2016. okt. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszi. sajnos nagyon rossz alvo vagyok es szerintem a nagy lany ezt tolem orokolte, gyakorlatilag csak a sajat agyaban hajlando elaludni, csak es kizarolag en lehetek jelen es nekem sem szabad megmozdulnom se se meselnem se semmi merr kulonben felporog..regen tok egyedul aludt el, bent se szabadott lennem a szobaba, erre pont a kisteso erkezese elott 1 hettel kitalalta hogy ezentul o is tarsasagot igenyel az elalvashoz :) nem mondom, nem lesz igy konnyu
2016. okt. 8. 08:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Pont ezért lehet jó megoldás a hinta addig a másik szobában a picinek.

20 percig simán elring egy lökéssel.

2016. okt. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
pihenoszeke van ami hintaztatja de nincs el még benne...pocak fájós is szóval vagy kézben van vállon és úgy jó neki (fuggolegesen) vagy alszik...szoval muszaj elaltatnom ahhoz higy a nagy is aludjon. de a hintaban nem alszik el
2016. okt. 8. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!