Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Három hónapos babám egyedül...

Három hónapos babám egyedül akarna elaludni?

Figyelt kérdés
Esténként jellemző, nyolctól tíz óra, vagy még több is mire sikerül elaltatni. Akkor is úgy, hogy a feszengés, sírás miatt már beteszem hasra, mert már nem tudok vele mit kezdeni. Ott még beszél kicsit, és alszik. Hasfájós, így nem tudom, hogy most a puki a baj, vagy csak elaludni nem tud. De pl a lábát nem húzza. Újabban nappal is eszeveszettül ordít, feszeng ölben, ha altatnám. Most is betettem hasra, elvan magának. Mellette van egy 20 hónaposom is, így nem mindegy, h felesleges köröket futok vagy sem.
2016. okt. 26. 11:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Elaludt sírás nélkül a kiságyban. Lehet megszokta a hason alvást.
2016. okt. 26. 11:10
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi az elejétől fogva úgy altattuk a kisfiamat, hogy egy rövid dal és ölbenlét után még ébren/félálomban tettem be a kiságyba, és hagytam az ágyában elaludni. Nagyon jó alvó lett és minimális idő alatt le lehet fektetni, idegen helyen is. Ha kényelmesebb neki az ágyban, szerintem szuper, ha megtanul ott elaludni, és nem szokik rá a kézben alváshoz.
2016. okt. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is letevős-alvós, hála Istennek... Van, hogy kell egy kicsit simogatni a hátát, meg dúdolni neki, de alapvetően könnyen és magától elalszik. Egy időben nekem is volt olyan benyomásom, hogy könnyebben elalszik, ha otthagyom, mert amíg ott vagyok, velem foglalkozik, ami gátolja az elalvásban. Szerintem próbáld meg "békén hagyni", ha arra van igénye. Kilenc hónaposom van, egyetlen egyszer kellett ölben ringatva elaltatnom. Figyeld az igényeit, ha ordít, feszeng ölben, nyilván nem jó neki, próbálj mást.
2016. okt. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is úgy tudott mindig is jól elaludni, ha letettem és otthagytam. Soha nem hagytam sírni, soha nem szoktattam erre szándékosan, ő ilyen. :)
2016. okt. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!