Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Az miért van, hogy mostanság...

Az miért van, hogy mostanság csak úgy tud elaludni a babám, hogy énekelek vagy dúdolok neki?

Figyelt kérdés

Születése óta mindig valtozik, hogy hogy tud elaludni. Van mikor a cicin kidől, van hogy ringatni kell (van mikor ülve is eleg, van mikor fel le kell vele jarkalni), van h cici utan hasra fekszik és simizni kell. Van h ringatas és cici. Most 8 hónapos. És kisebbnek is énekeltem, dúdoltam neki. De annyira nem mert anyósékkal lakunk meg együtt aztan nem igazán mutatom be a "csodás" hangom.

De mostanság van, hogy semmi nem jó neki, se cici se ringatás. Csak az ha énekelek. Egyből abba is hagyja a sírast és el is alszik.



2016. okt. 30. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Ott a válasz a sorok kozott! Mert most épp ez nyugtatja meg!!

Az en kisfiam is folyton változtatja elalvási szokásait. Tőlem mindig az jött be, hogy ribgatva v ülve (mindegy), de csendben legyek. Az apja dudolasara simán elaludt. Mostmár az en dalomtól is elalszik, es nem bírja, ha tök nagy csend van.

Egyébként ezzel szerintem nincs semmi probléma, mivel ujra ráéreztél, hogy mi nyugtatja meg. Amíg el tudod altatni, addig jóformán a hogyan mindegy is.

2016. okt. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!