Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Anyukák mit tudnék tenni már...

Anyukák mit tudnék tenni már teljesen tanácstalan vagyok szinte semmit nem alszik a babám 8heteske!? Többi lent

Figyelt kérdés
Orvosnàl voltunk azt mondta semmi baja kakil pisil eszik büfizik,kapott tàpszert hàtha kevés a tejem nem fogadta el igyhàt maradt a cicizés...amikor csak kéri,nem hajlandó aludni csak a cicin meg ha fogom autóba vagy babakocsiba (mostmàr ez is ritka)... :( kb.5óràt alszik,én ugy gondolom ami tőlem telt megpróbàltam cumi amit szintén nem fogad el,hasfàjàsra szerek stb.hova forduljak mit tegyek??:(
2016. nov. 1. 06:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Próváltad már cicivel úgy altatni hogy nem a kezedben van hanem mindketten fekszetek az ágyon?

Fiam szobájában vagy egy heverő, kb 2 hónapos korától azon etetem/altatom. Lefekszünk, cici be és mikor elalszik elosonok

2016. nov. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb. 8 hetesen kezdődött a kisfiamnál is egy hasonló időszak, de aztán megint változott. Totál ki voltam abba az időben :) Mi tápszeresek voltunk/vagyunk.
2016. nov. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!