Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Adnátok tanácsot mielőtt...

Adnátok tanácsot mielőtt kikészülök teljesen?

Figyelt kérdés

A kisfiam 1 hónapos sokszor felébred van hogy csak a cumit kéri van hogy szomjas de van amikor átjön és idebújik és egyből alszik is. Én nem tudok pihentetően aludni ha mellettem alszik. Nem is akarom átszoktatni.

már annyi mindent kipróbáltam de semmi. Valakinek valami hasznos ötlete?

köszönöm előre is!


2015. ápr. 11. 22:11
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
bocsánat! 13 hónapos
2015. ápr. 11. 22:12
 2/18 anonim ***** válasza:
55%

1 hónapos átmegy hozzád éjszaka? :D

nem lehet, hogy éhes? 1 hónapos babák még bőven esznek éjszaka... na meg anya melegségére vágyik, hisz 9 hónapig egy volt veled, mi ahhoz képest az a 4 hét amit kint töltött... :) próbáld ki, hogy bebugyolálod, nagyon szokták szeretni, emlékezteti őket a méhben töltött szűk helyre. finom piha-puha pokrócba, neten találsz videókat hogy kell csinálni :)

2015. ápr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha elaludt, vidd vissza az ágyába. Esetleg szerezz be egy oldalkocsis ágyat, vagy vedd le a meglévőnek az egyik oldalát, és told az ágyatok mellé.
2015. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Ha átmegy, vidd vissza az ágyába és határozottan mond neki, hogy aludjon. Ha kell, egy éjszaka többször is.
2015. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

oh, tényleg azt hittem, hogy az "átjön" szót írtad el és nem a korát! bocs :)


eszik eleget nappal? adj neki rendes vacsorát, amit ti is esztek, aztán lefekvéskor langyos tejet/tápszert. illóolajokkal is próbálkozhatsz, a teknősös lámpa is jó, csillagokat vetít a mennyezetre és zenél is, sok babát megnyugtat a halk zene

2015. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

11 hónapos a lányom, cumi és vizes cumisüveg is van az ágyában. Ha kell, kiszolgálja magát velük.

Szerintem ezeket pakold be neki.

2015. ápr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 moncsi.81 ***** válasza:
55%
Az én kisfiam is ekkora, ràcsos àgyban alszik, szerintem az biztonsàgosabb, nem tud àtjönni. Mondjuk nem is kel fel kb 2 hónapja egyàltalàn. Előtte sokszor! Én visszatenném ha elaludt, majd egyszer magàtól àtalussza az éjszakàt. Vagy visszavinnèm és ott maradnék míg elalszik. Vagy tènyleg magam mellè tenném az àgyàt. De nem hagynàm magàra vagy nem hagynàm sírni.
2015. ápr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én átviszem ha elaludt.általában bejön de ha nagyon jön a fog akkor alszik velünk.Nekem se pihentetőbb de jobb nincs.
2015. ápr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Pont ma vettem olyan világítós izét. Tetszett neki de most is 3*-ra kelt fel. Megszoktam vàrni míg elalszik.

soha nem hagxom sírni.az elalvàssal semmi baj de miért kelünk éjjel 4*-5*? Vacsira azt eszik amit mi, nappal eszik szépen nincs baj az étvàgyàval. Vacsi után még szopizik is. Víz van az ágyánál.

lehet akkor kipróbálom még a tápszert. De nem hinném h éhes mert akkor nem lenne elég a cumi.

ja és amióta haza hoztuk azóta külön alszik 3* kelt éjjel 3 hósan àtaludta az éjszakàt kb. 3 hétig aztàn csak 1* 2* volt fent

és olyan 10 hónapos kora óta van ez.

nem értem.

azért köszönöm az ötleteket.

2015. ápr. 11. 23:35
 10/18 A kérdező kommentje:

2-es! Olyan aranyosat írtál :-)

Azért jól esett!

2015. ápr. 11. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!