Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 órás ébrenlét minden éjjel,...

3 órás ébrenlét minden éjjel, mit egyek?

Figyelt kérdés

2,5 hónapos a babám. 8 körül szopizik, utána vergődünk az altatással, on 22.00 tájékán alszik el végleg (elotte akarhanyszor probalom attenni a kisagyba, felebred). szoval alszik 22.00-0.30ig kb, es akkor felkel, tehat megszoptatom...eszik az egyik mellembol utana megbofiztetem (kb 2-3 percig, azalatt jon 1-2 bofi) a masik cicit mar nem keri (aptalaban azt is megszokta kezdeni). kb 30 perc utan melyalvasba kerul, berakom tehat a kisagyba, kb 2.00 korul. es itt kezdodnek a gondok. 02.45 korul felkel, tudja miert, enni akkor mar nem nagyon ker legfeljebbn ragcsalja a cicit, de legalabb 1 ora mire olyan melyalvasba kerul hogy ujra le tudjam tenni..mviszint akkor mar meg 3-3.30 kornyeken jarunk, ami tekintcr a 0.30as etetest, ujabb etetesi ido, tehat rovidesen megint felebred...akkor ujra megetetem, es akkor aptalaban alszik 06.00ig amikor is ismet enno ker. na ebbol adodik, hogy en vegulis nem alszom 0.30-04.30ig...alszom 2 orat 22.00-00.30 kozott meg alszom jo esetben 2 orat meg 04.00-06.30 kozott es mit mondjak ez 2,5 honap utan baromi faraszto foleg hogy nappali alvasra nincs lehetoseg.

mit tehetnek hogy jobban aludjon ejjel, egyaltlan miert kel fel 45 perc utan ha elotte evett??

nappal se alszik olyan sokat, atlagosan 3-4 orat, amig a tesoval levegon vagyunk, a seta idon kivul nem szokott napkozben aludni...este mar 2 orankent etetem, direkt azert hogy ejjelre ne legyen olyan ehes...mit tehetnék még?


2016. nov. 24. 03:18
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Aludj vele!
2016. nov. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
most ep vele alszom de attol még ugyanugy kel...mikor az agyaban alszik akkor is meg ha vele alszom akkor is orankent..csak ha vele alszom még ennyit se tudok aludni...
2016. nov. 24. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!