Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mindjárt 3 éves, megváltozott...

Mindjárt 3 éves, megváltozott lefekvési szokás, miért?

Figyelt kérdés

Fiunk nagyon régóta úgy aludt el, hogy az ölemben megissza az alvós cumit, közben mesélek, puszi mindkettőnknek, betakartam, villany lekapcs és kijöttünk, ajtó becsuk, elaludt magától. Pár napja eltelik kb.20 perc, kijön, nem akar visszamenni, ha vissza is megyünk vele, lefektetjük, megint kijön, stb. Tegnap a szokásos 9 alvás helyett még háromnegyed 11kor vittem vissza, akkor aludt el.

Ebéd után ugyanannyit alszik, mint szokott.

Két héttel ezelőtt voltam kórházban egy hetet, de úgy tűnt, azt jól viselte, túl vagyunk rajta.

Mitől lehet?


2016. dec. 16. 07:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
3 évesem fél, mindenfélétől. Sötéttől, kutyáktól, macskáktól, kabátbojttól és még kitudja mi mindentől. Egyedül nem hajlandó aludni. Ez totál normális ilyenkor.
2016. dec. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy mitől? Megváltozott, mert már nagyobb, nem 2 éves, hanem 3, máshogy látja a világot, félelmetesebb lehet számára ha sötétben marad egyedül, megváltoztak az igényei, ez tök normális. Maradj ott vele amíg elalszik.
2016. dec. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!