Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kisbaba altatas zaj mellett?

Kisbaba altatas zaj mellett?

Figyelt kérdés

Két szobás panelban lakunk, van egy 16 hónapos kisfiunk es egy 1.5 hónapos csecsemőnk.

A legnagyobb gondunk jelenleg, hogy a két gyerek alvás ritmusa eltér, és ez főleg akkor probléma amikor a kicsit kellene altatni, de a nagy meg játszik. Nem tudjuk bezárni a gyerekszobába a nagyobbat (vagy forditva).

Létezik valami zajvédő sapka vagy hasonló csecsemőknek?

Illetve egyéb ötlet, tapasztalat is jól jöhet.

Költözés egy darabig nem opció.

Köszi



2016. dec. 18. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy létezik ilyesmi!

Mi sem tudtunk mit csinálni, a kicsi úgy alszik a nagy ordibálós hiszik mellett mintha ott sem lenne

2016. dec. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyerekeim között 24 hónap és 17 hónap a különbség. Nálunk ugyanúgy volt, mint 1-esnél. A kicsi úgy aludt, hogy mellette (szerencsésebb esetben a másik szobában) a többi gyerek játszott.
2016. dec. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Zajvedo sapka ?? Bocs, rohognom kell.

Majd megszokja a kicsi. Nemcsak nalatok van am ketkisgyerek.

2016. dec. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
@3: akkor röhögj, az a te problémád ha nem tudsz értelmesen vagy konstruktívan hozzászólni egy kérdéshez :) Amit én nem értek, hogy akkor meg minek? :)
2016. dec. 18. 13:24
 5/7 A kérdező kommentje:

bájdövéj a röhögők figyelmébe ajánlom:

[link]

.. csak elsősorban itthoni megoldások érdekeltek volna

2016. dec. 18. 13:26
 6/7 anonim ***** válasza:
ilyenről meg sohasem hallottam. mi két szobás panelben lakunk ( már csak 2 hónapig ha minden jól megy ). 3 éves a nagy 4 hónapos a kicsi. ha egyedül vagyok akkor addig mesét néz. ha itthon van a férjem akkor addig lefoglalj. mondjuk ha Álmos 3 másodperc alatt elalszik. utana bezarom a gyerekszoba ajtót és kész. Megszokta. nem volt más lehetősége szegénynek. mondjuk másfél honaposan még a hasfajastol üvöltött. egyébként mivel panel gondolom nálatok is furnak sokat. egyik gyerek sem ébredt fel rá soha.
2016. dec. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

@6: valószínű ha a nagyobb már nagyobb lenne, nálunk is másképp nézne ki, több mindent megértene, de így annyira nem egyszerű a képlet.

A párom napközben egyedül van, a nagyobbik meg még nem tudja igazán elfoglalni magát, plusz most jönnek a fogai sokszor nyűgös is emiatt.

Ha én itthon vagyok el tudom foglalni a nagyobbat, de ő még nem érti meg hogy "halkan" :)

2016. dec. 18. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!