Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért kell neki 1,5 óra hogy...

Miért kell neki 1,5 óra hogy elaludjon?

Figyelt kérdés

3 hónapos a babám. általában nap közben fél órákat alszik, négyszer ötször (egyedül elalszik, vagy cicin, esetleg ringatva, mikor hogy jön ki a lépés a nagytesó mellett). ez eddig oké, tehát max 3-4 órát alszik napközben...este 8kor szoptatom a fürdés után....utána böfi és még visszakerül a cicimre ahol elalszik, és úgy tűnik hogy el is mélyül az alávsa (nem hallani ahogy szuszog, elernyed stb) de amint betenném az ágyába felriad és felkel...akkor újra cici, és kb 22.00 magasságában újra elmélyül es akkor tudom letenni végleg....éjjel egyszer kel, reggel meg úgy fél orara visszabobiskol a 6 órási szopi után, általában 7.00 körül már kel....

az utolsó alvása 18.45 körül 20 perc kb, mert addigra már hulla fáradt...azért cicin altatom este mert csak így van csöndbe, ami nem mellékes a nagyobb teso miatt....a kérdésem, hogy mitol lehet az hogy az elso ilyen melyalvasi fazosban nem tudom őt sose letenni csak a másodikban?? hulla fáradt az előnél is, látom hiszen tuszta nyugos cumizza az ujját stb


2016. dec. 22. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
A kisbabáknak kb 20 perc kell, mire valóban mélyalvásba kerülnek. Próbáld meg h többet vársz,mielőtt leteszed, nekem ez vált be mindkét gyereknél.
2016. dec. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk pontosan ugyanez van. Az én babám is 3 hónapos,és kb 1 óra míg el tudom altatni cicin este. Mondjuk legalább utána reggelig alszik. Szerintem estére mar olyan fáradtak, hogy ellazulni is nehezebben tudnak. Nekem néha bejön, hogy ha szoptatás után beteszem a kiságyba és még nyugtalan, cumival elalszik.
2016. dec. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem fogadja el a cumit pedig probalkozunk.. 1:nem 20 percet varok hanem amennyit csak kell...az olemben fekszik, kenyelmesen tudok olvasgatni, remekul felismerheto nala a melyalvas (a nnagytesonal nem lehetett felismerni) szoval nem kapkodok kivarom direkt mig jolelalszik :) de
2016. dec. 23. 03:50
 4/6 A kérdező kommentje:
de valahogy ez az elsomelyalvas 21.00kor mégsem olyan mély hogy ne kelljen fel ha ágyba rakom...1,5 óra mire valóban le lehet tenni...
2016. dec. 23. 03:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg fekve szoptatni. Igy ha elalszik, nem kell órákat varnod es malmoznod, óvatosan fel tudsz kelni mellőle, tudod végezni a dolgod. Később, mikor mar tuti mélyen alszik, at tudod tenni a kiságyba. Masodik voltam
2016. dec. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is fekve szoptatnám este (így tettem mindháromnál) elalszik, kijövök, ha ébred spuri be és cici, hogy ne legyen éber. Szépen megtanulja, hogy éjjel, sötétben alszunk. Ha letelik a kritikus idő, akkor gyorsan, keveset mozgatva csendben áttenni az ágyába.
2017. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!