Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Várjak az alvási módszer...

Várjak az alvási módszer átszoktatásával?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kisfiam jan. 4-én tölti a 8. hónapot.


A nagymami volt az aki rászoktatta a gyereket arra hogy popsi paskolással és susogással aludt el napközbe/este a kisfiam. Igen nem kellett volna hagyni, de őszintén szólva örültem hogy végre alszik a gyerek és nem ordít napi 5 órán keresztül. Plusz első gyerek és úgy voltam vele, hogy anyukám csak jobban tudja. Igazából esténként már vacsora közbe (tápszert kap) elaludt, de mióta tart az esti / éjszakai átfordulás azóta este nem alszik el vacsi közbe.


Rettentő nehezen akarja megszokni, hogy éjszaka átfordul, igazából december 13-tól van. Kb. azóta van hogy hosszas popsi paskolással alszik el. Persze napközbe is.


Valamelyik este próbáltam hogy úgy aludjon el, hogy csak ott ülök a kiságy mellett, de elkezdett játszani és a végén a fáradtságtól egy iszonyat nagy sírás lett vagyis inkább ordítás volt.


Nem tudom hogy várjak-e az átszoktatással, úgy is most sok minden történik vele. A forgolódás megszokása és szeparációs szorongás is van.


Nem akarok neki rosszat, de tudom, hogy meg kell tanítom hogy egyedül aludjon el. Tanács? Mi a leghumánusabb módszer az átszoktatásnak?


2016. dec. 29. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért KELL egyedül aludnia egy pici babának???? Miért baj ha ott van vele az anyukája????
2016. dec. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire nehezen alszik el popsi paskolással? Szerintem nem feltétlenül rossz módszer, ha így el tud aludni, és éjjel sem ébred arra, hogy már nem paskolják a popsiját.
2016. dec. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!