Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Én rontottam el, s ha igen,...

Én rontottam el, s ha igen, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nappalunk a 3 hónapos múlt picimmel ébredés-peluscsere-ébrenlét-szopi-alvás módján,de van,hogy az ébredés után is szopi szerint alakul,ámde éjszaka többször ébred s cicin alszik vissza.Ez természetes,hogy ébred még többször avagy csak én rontottam el úm.mert volt rá példa nem 1x hogy 5-6 órát aludt szopizás nélkül...szüksége van még ezekszerint az éjszakai szopira vagy le lehet valahogyan szoktatni?
2016. dec. 29. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
TEljesen természetes egy 3 hónapos gyereknél, hogy eszik éjjel is.
2016. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
3 honaposan..? Persze hogy normalis ha ébred..
2016. dec. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi! :-)
2016. dec. 30. 07:15
 4/7 anonim ***** válasza:
3 honapos azért ébred mert ehes v baja van. Ha le akarod szoktatni akkor csak azt tanitod meg neki h nem vagy elérhető neki
2016. dec. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ilyeneket nem tanítok neki! ;-)
2016. dec. 30. 09:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Enyém 5 hónapos, és még mindig ébred 2-3x éjjel, cicin alszik vissza nekem is, és eszik is akkor rendesen.
2016. dec. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó,és nektek van napirend?Én sehogy nem tudok az enyémmel kialakítani.Ha működik is vmi,két hét után felborul.És nem én borítom fel... :-( rendszerességben a fürdés utáni masszázs van,szopi,alvás,de az egész nap káosz
2016. dec. 30. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!