Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 5 hónapos babám miért ébred...

5 hónapos babám miért ébred fel mindig altatás után 1-1,5 órával?

Figyelt kérdés
21.00kor kidől és valahogy mindig felébred 22.30 körül, visszakell altatni....utána mar átalussza az éjszakat vagy max rgyszer fel kel enni, de igy lefektetés utan ki tudja miert, de mindig megébred....elég kenyelmetlen mert ugye én pont akkor hajtanám le a párnára a fejem, ehelyett mindig van még nála egy fél órás jelenésem....próbáltam hogy jól beetetem egy kis plusz lefejt tejjel, hátha kevés mar este a tejem és azért kel, de az sem segített...
2017. jan. 31. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Még nagyon pici teljesen természetes, hogy felébred. Nekem is csinálta ezt a kisfiam, fogalmam sincs miért. Örülj annak, hogy utána csak 1x kel fel, az enyém még legalább 8x.

Amúgy rengeteg minden miatt felébredhet, ez csak egy időszak, kitartás.

2017. febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!