Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 10 hónapos lányom minden apró...

10 hónapos lányom minden apró zajra felébred születése óta. Mivel tudnám leszoktatni róla? Van valami bevált tipp, ötlet?

Figyelt kérdés
Már lassan lábujjhegyen kell közlekedni, mert mindenre felébred. Elég felületesen alszik, bezzeg ha azt akarom hogy keljen fel és hangosabbak vagyunk, akkor alszik mint a bunda!
2017. márc. 9. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Nincs. Én is ilyen voltam és felnőttként is a legkisebb neszre felülök az ágyban. Apám is ilyen, hiába alszik el, amint párnát ér a feje, azonnal ébren van a legkisebb neszre is. Gondolom, tőle örököltem.
2017. márc. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

Ugyanez van nálunk is persze a szüleimtől megkaptam én hibám mert túlságosan csendhez szoktattam...

ha elaludt mi is lábujjhegyen közlekedünk. Ez van, nem tudok ellene mit tenni.

2017. márc. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29%
Nálunk is ez a helyzet, fèrjem ès èn is ilyen vagyok. Minúgy oldottuk meg, hogy direkt nagy, jól szeparálható házat választottunk. Ö most is alszik fenn a szobájában, fehèrzaj bekcsolva, szobaajtó behajtva, lenn tolóajtóval elzárom a lèpcsöt (direkt azèrt èpítettük oda, hogy lefogja a zajt), így lent tudok tvzni, kávètfözni, a halk porszívönkkal mèg porszívózni is. Az emeleten persze lopakodni kell a szobája elött, de lent nem kell visszafogni magunkat. Jó persze azèrt nem csörgök, zörgök direkt hangosan, de teszem a dolgomat.
2017. márc. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!