Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Fél éves lányunk, még nem...

Fél éves lányunk, még nem szeretném elválasztani, miért is, de ha már nem fog szopizni hogyan fogom altatni?

Figyelt kérdés
Sajnos cicin alszik el nyugodtan.Hordozóban,hintában kínlódva,nyöszörögve,babakocsiban jól.Tudom,én rontottam el.Segítséget kérnék,mivel pótolhatnám majd a cicit ha már majd nem fog mert valahogyan altatnom kell?!Napjában többször alszik keveset.A hordozóra szoktassam?Az sem jó,az ágyba kellene,de sírni sem akarom hagyni!És nincs cumi!Kiköpi.
2017. márc. 12. 06:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Már most se kellene engedni, hogy így aludjon el. Megeteted, ringatod kicsit és leteszed az ágyba. Simogatod kicsit és elalszik.
2017. márc. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam két hónapos, ugyanezen gondolkoztam én is.

Az, hogy simogatom a kiságyban és elalszik nagyon egyszerűnek hangzik csak éppen nálunk példàul nem jön be, ha cicin akar aludni akkor addíg sír üvöltve, amíg rá nem teszem, ott meg aztán pillanatok alatt elalszik. Cumit ő is kiköpi.

2017. márc. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
A te döntésed, második. Ha következetesen ágyba fekteted és cicicumi helyett simogatod, enekelsz, akármi, a gyerek előbb utóbb elalszik anélkül, hogy rajtad lógna. Ha kivégzés 2,5,15 akármennyi perc múlva, ha nem bírod a sírást, akkor megtanitod neki, hogy eléri, amit akar, csak max hosszabb ideig tart.
2017. márc. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

Nem rontottal el semmit. Ha nem lesz tejed, nem fogja ezt csinalni. Egyelore van, nincs semmi gond ezzel az altatassal.

Majd lesz cumisuveg, pohar, stb.

2017. márc. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
2 eves es meg cicin alszik el. Nem zavar, 5 perc alatt elalszik. Szerintem sokkal jobb , es egyszerubb mint aki orakig a hatat simogatja meg hasonlok.
2017. márc. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Az én kétévesem is cicin alszik el, így van ez születése óta. Mellettem is alszik. Szerintem ez így a legtermèszetesebb, legegészségesebb, lehegyszerűbb. Nincs a cicin elalvással semmi gond.
2017. márc. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem a sírni hagyás nem egy bababarát megoldás,mégha nem is tanulja meg.Ám a cicinalvástól nem tudok tőle mozdulni. :-D
2017. márc. 12. 12:39
 8/14 A kérdező kommentje:
2 évesen már bölcsibe fog menni,muszáj lesz valahogy pedig elhagynia majd...
2017. márc. 12. 14:49
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam majdnem 3 éves koráig cicizett, úgy aludt el. A bölcsiben 2 és fél éves korában első naptól magától elaludt, hatott a tömegpszichózis. :D

Én is tartottam, hogy hogy fog elaludni...de 3 nehezebb éjszaka után beletörődött. Viszont azóta itthon napközben nem alszik, este viszont 20 órakor már ágyban van.

2017. márc. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

2 gyerekem is több, mint 3,5 éves koráig szopott. tehát már ovisok voltak, mire elválasztottam őket. Este vagy otthon cicin aludtak el. Oviban vagy ha mamánál aludtak gond nélkül elaludtak. A szopást hozzám kötötték, sose volt gond.

Szerintem nem rontottál el semmit. Remélhetőleg megszokja, hogy más hely más elalvási rituálé. Nálunk is így volt. Még olyan pici, nehogy elválaszd. Lehet, hogy egy éves kora után maga hagyja el a cicin elalvást. Nekem is volt ilyen gyerekem. Ugyanez a gyerek viszont napközben, ha nyűgös volt mellre kéredzkedett.


Ne nyugtalankodj előre. Nyugodtan hagyhatod elaludni mellen, ha így gyorsabban álomba szenderül és mindkettőtöknek kényelmesebb. Én se hagytam sírni a gyerekeimet.

2017. márc. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!