Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Fél éves lányunk, még nem...

Fél éves lányunk, még nem szeretném elválasztani, miért is, de ha már nem fog szopizni hogyan fogom altatni?

Figyelt kérdés
Sajnos cicin alszik el nyugodtan.Hordozóban,hintában kínlódva,nyöszörögve,babakocsiban jól.Tudom,én rontottam el.Segítséget kérnék,mivel pótolhatnám majd a cicit ha már majd nem fog mert valahogyan altatnom kell?!Napjában többször alszik keveset.A hordozóra szoktassam?Az sem jó,az ágyba kellene,de sírni sem akarom hagyni!És nincs cumi!Kiköpi.
2017. márc. 12. 06:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%
de jó ezeket a kommenteket olvasni.Az én fiam is cicin alszik el, napközben 2x és éjjel is többször kel, csak így alszik vissza. Én is aggódom, hogy mi lesz, ha bölcsibe kerül, nagyon cicifüggő. De ezek szerint van remény.:)
2017. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A bölcsiben nem is keresik a cicit. Sokat paráztam én is, hogy fog leszokni róla, de egyszerűbb volt , mint hittem. 3 kemény éjszaka volt, sokszor felkelt, akkor mindig mondtam neki, hogy beteg a cici, nem tudok adni....mondjuk akkor szétvert párszor :D De aztán nem is kereste :)
2017. márc. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja és annyi, hogy azóta átalussza az éjszakát. Addig legalább 5-ször felkelt.
2017. márc. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Bölcsibe simán elalszanak a cicis babák is!

6hós...83féleképp fog még változni

Ez fölösleges agyalás

2017. márc. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!