Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan szoktathatom át egy...

Hogyan szoktathatom át egy alvásra?

Figyelt kérdés
Kisfiam 20 hónapos, délelőtt visszaalszik 1-másfél órára, délután 2-3 órát rátol, éjjel 10 órát alszik kb. Próbáltam kihúzni a délelőttit kora délutánra, aludt 3,5 órát, este 8kor elaludt, de két óra múlva vigyorogva ébredt, hogy na megvolt a második alvás, mehet a buli hajnalig. Hagyni kellene vagy van ötlete valakinek?
2017. márc. 23. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Majd át áll magától szerintem, bár ez nekem rengeteg alvásnak tűnik egy lassan két évesnek.

Ha le akarod szoktatni, esetleg úgy tudom elképzelni hogy délelőtt is délután is hatalmas mozgás a friss levegőn, ami kiszívja, és így is valószínűleg lesz pár hosszú éjszaka.

2017. márc. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amikor ébren van, sokat viszem sétálni, főleg így jó időben. Csak nekem is ez a bajom, hogy sok az alvás, okos kisfiú, de mennyi mindent tudna, ha nem aludná át a napot...a vérképe amúgy tökéletes, simán ilyen fajta. Hagynám én, csak gondoltam, egy próbát megér ☺
2017. márc. 23. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!