Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Legyen buntudatom hogy egyutt...

Anna-Lara kérdése:

Legyen buntudatom hogy egyutt alszom a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Kisfiam ket eves lesz juniusban.Volt egy idoszak amikor lebetegedett egyeves kora utan es ket hetig mellette aludtam azaz apoltam es aludtam...es azota velunk alszik problemamentesen.Nos minden ok ha folyamatosan nem utkoznek a megjegyzesbe hogy aztan kiszoktatni lesz nehez az agyunkbol...lehet nem lesz konnyu de leszokni mas dolgokrol is kell neki majd ahogy hozzaszokni is...raadasul a paromat nem zavarja bundakent alszik...es ritkan sir fel ejjel ha szomjas-nagyom bekesen alszik kacagva ebred,este megolel es ugy alszik el,reggel pedig ha nem vagyunk ebredesnel epp a szobaban felkel es karattyol a jatekainak az agybsm vagy epp konyvet lapoz esetleg kacaraszik vsgy vidaman kialt utanunk.Csak a felelem miatt hogy hogyan fog atszokni majd sajat agyban nem fogom megfosztani sem magam sem ot az egyuttalvas orometol.Es neha van hogy keson fekszunk a parommalle melleje de nem zavartatja magat a kishuncut.

2017. ápr. 23. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ugyan már! Miért lenne bűntudatod? Ez nem bűn!!!! Ez több ezer éves szokás.
2017. ápr. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Haha. senkinek semmi köze ehhez.

Néha próbáld mega saját helyén, mert ha meg sem próbálod, akkor azt magad miatt inkább.

De vissza fog menni, sőt még csak majd most kezdősik ez az anyaszerelem meg apaszerelem 3 év körül.

Nekem a kicsi most szepszorong, azért alszok a közelében, hogy a többieket ne verje fel éjjel, de az ágyában kezdünk.

A nagyobb viszont anyaszerelemben van, ami annyit jelent, hogy a helyemen alszik az ágyban, az apja mellett... anya helyén, anya ruhájával stb. Így ezerszer kezelhetőbb napközben. Na nálunk most ez a felállás, két gyerekkel két külön ágyban. Ráadásul én azt mondtam, mindenki a helyén és nincs kegyelem, nincs vándorlás stb. Dehát így nyugis az éjjel és így kiegyensúlyozott épp most az egész. Szerencsére gyakran utazunk el és akkor meg van mindenkinek a saját helye ágya, ott be is van tartva a rend. Szerintem majd azt csinálom, hogy átrendezem a lakást és a szobákat, ha nem találunk itthon is vissza a helyünkre.

2017. ápr. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Es raadasul a parom napokat tavol van neha a munkahelye miatt.
2017. ápr. 24. 00:15
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
én ugyan nem vagyok az együttalvás híve, de ha ez nálatok mindenkinek ilyen jó, akkor szerintem senkinem semmi köze, csináljátok ahogy nektek jó!
2017. ápr. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell bűntudat, mert ez lenne a normális, amit te csinálsz.
2017. ápr. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Mi a két gyermekünkkel alszunk együtt egy óriási franciaágyban. A fiunk 4 éves, a lányunk 2 éves.
2017. ápr. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem fáj tőle a derekad, nyugodtan alszotok és a férjed nem tartja úgy, hogy az az ő helye, akkor szerintem nem kell szégyenkezned. Nálunk is ott aludt a kisebbik, mert nem bírtam, hogy 4-5x is ébredt, de a fenti indokok miatt két és fél éves kora körül "szeparálódtunk", azaz mellé fekszem az ő - már ezért nagy - ágyába, mesét olvasok nekik, ő hamarabb elalszik, még plusz mese és puszi a nagynak, aztán lelépek. Most 3 évesen ott tartunk, hogy már csak az esetek 50%-ában jelenik meg hajnalban nálunk.
2017. ápr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Mi is a 6 hósunkkal alszunk és így tökéletes. Gondolom 18 évesen már nem akar velünk aludni. Ne foglalkozz másokkal. Az a jó ami nektek jó.
2017. ápr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nektek jo, akkor jo. Vicces, hogy nekem meg azert van lelkiismeretetfurdalasom, mert második éjszaka külön mentünk az egyéves gyerektől, hogy egyedül hagytuk, holott ugy tűnik, így alszik jobban: nem hatszor csak kétszer kelt...
2017. ápr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!