Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Masnak is mardos a babaja...

Masnak is mardos a babaja altataskor?

Figyelt kérdés

5 es fel honapos, karban alszik el, van egy kis alvos macija, eddig azt birizgalta.

Kb 2 hete egyik kezeben a maci, a masik kezet valamelyik testreszunkre teszi es nagyon durvan megragadja, mardossa. Arcot, nyakat, fulet, szankat, kez, kar stb.amit csak er.


Megszoktam fogni a kezet es mondani+mutatni neki, hogy odatenni/simogatni szabad, de nem lehet csipkedni, mardosni. Persze kezdi ujra. Finom lefogom a kezet mikor ujra probalna es egy ido utan abba hagyja.


Ma 10 percig nem allt le, mar tiszta voros volt es egett a borom mindenhol. Nehany helyen meg kis feher holyagok is voltak benne. Rakiabaltam, mert mar mas otletem nem volt. Ramnezett, megfogta a macijat es elpihent.


Van otletetek miert csinalja es mit lehetne tenni ellene?


Hihetetlenul erosen marja az embert. A kormet heti 2x vagom, hogy csikarni nehogy tudjan meg ezen felelul...


2017. jún. 1. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Húgom fogta mindig az anyja fülét. nem szorította, de fognia kellett, mert megveszett érte. Még nagyobb korában is, kb 2-3 évesen fülért bármire hajlandó volt.

Ő kinőtte.

2017. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kislányom is csinálja, bár nem ilyen szinten ahogy te azt leírtad. Ő 6,5 hónapos. Ez teljesen normális dolog, akár hiszed akár nem.

Igen kellemetlen tud lenni, de azért rákiabálni nem kiabálnék rá az biztos! Nem érti ő még.

2017. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdi, akkor azonnal tedd le pár percre. Rövid idö alatt (max 1-2 nap) leszokik róla, ha következetes vagy.


És neki sem igazán rossz, mindenesetre sokkal kevésbé, mintha ráordítasz.

2017. jún. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!