Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Újra át fogja aludni az éjszakát?

Újra át fogja aludni az éjszakát?

Figyelt kérdés
A fiam 5hós múlt. Pici kora óta átaludta az éjszakát de kb egy hete 2-3x is felekel, ilyenkor szopizik és visszaalszik. Szerintem növekedési ugrása van, mert az a jellemzõ, hogy sokat eszik, sokat alszik. A kérdésem, h ha vége az ugrásnak, ismét átalussza majd az éjszakát, vagy esélyes, h rászokik a felkelésre? Tapasztalatok?
2017. szept. 4. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Amint elmúlik a "zavaró tényező", újra át fogja aludni
2017. szept. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy fogzik, ha még nem is látszik az ínyén, belül már mozgolódhat az ínybe ami zavarja éjszaka.

Nekem csak akkor aludta át újra ha kibújt a fog, aztán jött a következő megint nem aludt, majd megint és így tovább..

Most 16 hónapos egyszerre 4 foga jött tehát gondolhatod másfél hónapja nem alszik.

2017. szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hónapos a fiam. Kb 3 hónapos korától 5 hónaposig átaludta az éjszakát. Aztán kelni kezdett, ami még mindig tart.

Éhes nem lehet, mert már naponta kétszer eszik mást is az anyatejet kívül, tej is van bőven. Félévesen 8 kg volt, pedig 2 és féllel született.

Foga még nincs, talán az készülődik.

Egyre több nagymozgást gyakorol, az is bezavarhat.


Várom én is újra az átaludt éjszakákat. 🙂

2017. szept. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2017. szept. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A lényeg, h bármi is legyen az oka, úgy tûnik ez normális jelenség.
2017. szept. 4. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!