Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 13 hós lányom pár napja...

13 hós lányom pár napja beszokott közénk/mellénk. Szeretném visszaszoktatni a kiságyba. Van erre valami megoldás?

Figyelt kérdés

a helyzet a következő:


a lányom a "nagy" ágyban alszik el, majd teszem az ágyába. eddig nem is volt gond, szépen aludt ott reggelig. aztán beteg volt, majd én is beteg lettem..volt hogy mellettünk aludt.

erre napok óta elalszik, beteszem az ágyába és x óra múlva ( változó) felkel és nagyon sír. simogatom, beszélek hozzá, éneklek...de egyszerűen annyira sír..hogy nem is figyel rám.

felveszem...egyből csend van. kicsit ringatom majd megpróbálom visszatenni, de ugyan úgy neki áll sírni. leteszem magam mellé, aztán csend...és alszik reggelig.

van mikor éjjel visszatettem 3 körül és el volt reggelig, de volt hogy megpróbáltam visszatenni és újra ugyan az.

de pl a rossz napok között volt egy nap mikor egész éjjel ügyesen aludt az ágyába, ahogy előtte.


ha van valami ötletetek szívesen fogadom.

köszönöm!


2017. szept. 27. 09:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Altasd csak az ő ágyában, és ülj ott mellette, ha szüksége van rád.
2017. szept. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

eddig elaludt és kb fél óra múlva vittem is az ágyába.. nem is volt gond. csak mióta éjjel megébred, nem úgy mint eddig hogy csak sirdogál kicsit, akkor cumi kellett neki, hanem rendesen keservesen felsír. kiveszem a mellkasomra fekszik és a sírás abban a pillanatban abba is marad. de hiába sétálgatok vele, mikor vissza akarom tenni ugyan úgy sír. és ilyenkor viszem az ágyunkba oldalrafordul, lefekszem mellé és kb alszik is.


köszönöm! megpróbálkozom a kiságyba altatással.

2017. szept. 27. 22:24
 13/14 anonim ***** válasza:
48%
En magam mellett altatnám a helyedben, valamiért most erre van szüksége, nem véletlenül sír, szoronghat is akár valami miatt, én komolyan venném ezt az igényét, el fog múlni ez az időszak is, és magától fogja kérni, hogy külön alhasson.
2017. szept. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a segítséget, tanácsokat. :)
2017. szept. 29. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!