Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mi a baja? Mit csináljak vele?

Mi a baja? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
1 éves lányom minden egyes reggel/napközben sírva ébred,hajnal 5-kor (este 8-kor alszik már),és utána csak a kínlódás,a nyűglődés egész nap...10 hós kora óta alussza át az éjszakát,de azt is szerintem csak a rásegítés miatt,hogy nem mentem be minden nyűgére-bajára,mert 0-258.695...órában ezt nem lehet bírni!Tehát alszik éjszaka 9 órát (ha!),nappal kb.3x 30 percet (ha!),az nincs 11 óra!Nem nagyon kevés ez egy 1 évesnek?Főleg úgy,hogy minden nap kibírhatatlan!Azt hallani,olvasni:ez a legszebb kor!Nekem nem az! :-(
2017. nov. 13. 05:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás. Olvass utána!
2017. nov. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze! :-) Már ezen is túl vagyok.Mint a hasfájás,idegrendszeri éretlenség,két emberes baba,szeparációs szorongás és társai...a 10 hónap alatt az összes,de tényleg,fellelhető dolgot kipróbáltunk nála,semmi nem használt!!!A szorongás is mutatkozott már nála,akkor konkrétan a lábamba csimpaszkodott és nem engedett el.Most így jelentkezik???Tényleg a kismajmokra vagy nem is,talán a kiskutyákra hasonlítanak a gyerekek :-D :-D :-D
2017. nov. 13. 06:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen és annál tovább tart, minél szarabbul kezeled. Ha bemennél minden nyűgére, pont kevésbé tapadna.
2017. nov. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
10 hónapig csináltam!Hidd el!Nem használt!
2017. nov. 13. 12:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nagy testkozel-igenyu gyerekek. Az enyem ilyen, semmi mas nem segit, csak az egyuttalvas. Nappal is mellefekszem, kulonben ebred. Valaszthatok, hogy vagy ez, vagy baromi nyugos, en meg zombi. Probaltal mar vele aludni?
2017. nov. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hajnal 5-kor ébred.Kb.1-1,5 órát van cicin és napközben is 2x3x úgy alszik plusz még komfortcicizik.Sajnos az én gyerekemen semelyik nem tesz túl...
2017. nov. 13. 15:07
 7/8 anonim ***** válasza:
De él és egészséges! Ez jusson eszedbe!
2017. nov. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, nem tesz túl. Mit össze nem tudnak nyígni egyesek!

Rád is rád férne valami igazi probléma, hogy megtanuld értékelni azt amid van.

Mondjuk virraszthatnál a gyereked ágyánál a kórházban, akkor máshogy gondolnál erre a "nagy" gondodra.

Vagy az is elég lenne, ha pár hétig éjjelente tízszer kelnél, máris jó alvónak tartanád. Egyébként az is.

2017. nov. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!