Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 6 hónapos kislányom eddig nem...

6 hónapos kislányom eddig nem az alvás bajnoka. Változik ez idővel? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Újszülött kortól kezdve küzdünk az alvással. Most úgy néz ki a nap, hogy este fürdik, szopizik, aztán altatás. Együtt alszom vele, csak így van esélyünk pihenni. Olyan 8 körül alszik el, de van olyan éjjel, hogy 6-7szer is ébred, de cicivel hamar visszaalszik. Fél 7-7kor kel reggel, és napközben keveset alszik, olyan 2-3 alkalommal, de csak 20-30 percet. Sokféleképpen próbáltam már altatni. Babakocsiban is maximálisan 40 perc. Elég neki napi kb 12-13 óra alvás ennyi idősen?
2018. jan. 3. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Enyém is ilyen rossz alvó születése óta, minden fogzásnál olyan voltam mint egy zombi, ha meg nem fogzott épp akkor biztos valamelyik mozgásfejlődés miatt sztrájkolt az alvás ellen.

Másfél éves kora óta most jobb az alvása, éjjel egyszer-kétszer kel átjön aztán alszik reggelig.

Hogy mikor alusszák át az éjszakát a jóég tudja, van amelyik már pár hetes korától van amelyik 3 évesen csak.

Nem tudlak bíztatni sajnos :)

2018. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Enyém is nagyon rossz alvó volt. Csak velem/rajtam/cicin volt hajlandó aludni és 10szer kelt egy éjjel. 6hónapos korában el kellett választanom, mert gyógyszert kellett szednem. Tápszert kapott. Onnantól egyre javult a helyzet. Már csak 2szer kelt éjjel. 8hónapos korában csak egyszer kelt, és 9 hónapos kora óta átalussza az éjszakát.
2018. jan. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amig veled es cicivel alszik, addig ez lesz. Nem azt mondom, hogy válaszd le, de valoszinuleg csak akkor fog javulni az alvás.
2018. jan. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, hallottam már ilyen tanácsot is, hogy hagyjam az éjszakai cicit, de én annyit küzdöttem a tejért, annyi nehézség volt a szopi valami, hogy nem kockázatok inkább, akkor marad így.

:)

2018. jan. 3. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!