Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Teljesen kikeszultem a nem...

Teljesen kikeszultem a nem alvastol, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves fiam, 3 és fél éves korában kezdte ataludni az éjszakát... Addig rendszeresen keltett sokszor.


Most pedig 6 hónapos a tesója, ugyanolyan borzasztó a helyzet, megszamlalhatatlanul kell és nehezen alszik vissza.


Évek óta nem alszok és nem vagyok kipihenve. Napközben haztartartas egyetem munka építkezés mentek az elmúlt években. Mindig rengeteg feladatom volt.


Teljesen kikeszultem, és ossze vagyok törve

Zúg a fülem, szedulok, ingerült vagyok. Ki tudnék szaladni a világból :((((((


2018. jan. 7. 00:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
ui: Mondták, hogy ez biztos azért van, mert szoptatom, meg hogy ne vegyük fel, hagyjuk sírni. Szerencsére nem fogadtam szót. Volt, hogy a kimerültségtől képtelen voltam őt felvenni, ilyenkor segített a párom, de mindig megbántam, ha sírni hagytam. Végül engem igazolt, amit éreztem, semmi köze nem volt a szoptatáshoz, se az elkényeztetéshez. Én ezért nem javaslom, hogy hagyd sírni, nem jókedvében ébred fel és sír, oka van!
2018. jan. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!