Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nagyon félek a bölcsőhaláltól,...

Nagyon félek a bölcsőhaláltól, ki volt még így?

Figyelt kérdés
Van egy 11 napos babám és már 2 - szer besípolt a légzésfigyelő. Tegnap téves volt, az már biztos, mert addig fészkelődött, mag lecsúszott róla. Be is jelöltük, meddig tart a légzésfigyelő. Viszont annyi ilyet olvasok itt a gyakorin, rettentően félek ettől. Anyatejes is, ,ár magától ébred 2 óránként is enni. Remélem ezzel is csökkentem az esélyét. Megvárom, amíg elalszik a mellemnél, utána rakom csak be a kiságyba. A kórházban nagyon féltettem, bebugyoláltál, csomó takaró volt körülötte, nem is mertem elaludni, ott nem volt légzésfigyelő. Aki küzdött ilyen félelemmel ossza meg velem, nagyon - nagyon féltem a kisbabám.
2018. jan. 15. 11:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
73%
Utolso, 2 eves korban is van bolcsohalal ( SIDS ), en 2, 5 evesen vettem ki, mert koltoztunk.,
2018. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Majd csak túléljük ezt az időszakot.
2018. jan. 15. 14:56
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
De tudod, hogy hogyan kell adott esetben ujraeleszteni? Hiaba jelez, ha nem tudsz cselekedni.
2018. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
70%
Előző, Direkt azért olyan hangos a készülék, mert a babák legtöbször már a sípolásra felébrednek, és vesznek levegőt, ha mégsem akkor ha az ember ösztönösen kikapja az ágyból, az segít, pont ezért is jelez a légzésfigyelő azonnal. Csak nagyon nagyon elenyésző százalék az mikor újraélesztés szükséges, úgyhogy ezzel nem igazán kell Rémisztgetni az embereket. Persze attól függetlenül nem árt ha az ember elmegy egy újraélesztő tanfolyamra vagy egyszerűen csak utána olvas.
2018. jan. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Tegnap lentebb vettük a hőt is, semmi baj nem volt. Ölemben vettem a babám, szoptatás után a hasamon elaludt és nem volt semmi éjjel sem jelzett a figyelő.
2018. jan. 16. 08:41
 26/29 anonim ***** válasza:
Egy ideig még téves is lesz,mivel a légzési freki ilyenkor nem olyan,mint egy csecsemőé... Szóval ne kapj azonnal szívrohamot. :)
2018. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Angel Care gyakran jelez tévesen, a Baby control nekünk is bevált! Nekem 1,5 hónapos volt a kisfiam, amikor letettem aludni és ugye mániás voltam,egy fél órán keresztül még néztem, ahogyan alszik. Ez volt a szerencse!!! Akkor még nem volt légzésfigyelőnk nem vett levegőt! A gyerek lesápadt, felkaptam! Ráfujtam semmi, megcsipkedtem kicsit, de még mindig semmi. Teljesen kétségbe esve odaadtam az apjának összeestem. Az apja rohant sírva vele az ajtóhoz, persze be volt takargatja a pici, mert ráterítettem a takaróját. Kinyitotta az ajtót, friss levegőn elkezdte neki befujni a levegőt orrán és száján keresztül, amitől magához tért, én addig hívtam mentőt! Szerencsére nem volt több ilyen...
2018. jan. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Egyébként az első négy hónapban rizikós, aztán már nem nagyon!
2018. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Most kezdte a 3. hetet, jól van hála égnek. Azóta egyszer csipogott be, de mire beértem újra zöld lett a villogás, nem is kellett semmit sem csinálnom, nem kellett kikapni az ágyból. Viszont akkor vasárnap nagyon megijedtem, mert egyedül voltam a szobában.
2018. jan. 22. 12:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!