Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan és mikor választanak a...

Hogyan és mikor választanak a babák alvó játékot?

Figyelt kérdés
segítsek neki úgy hogy kedvenc kisplüssét éjjelre mellérakom hogy mire felébred lássa? Vagy altatáskor adjam neki oda? Vagy ez egy teljesen spontán módon alakuló dolog? 7 hónapos kisfiú!
2018. jan. 27. 23:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%
7-es vagyok, egyébként egyszerre jött a szundikendő imádat elalváskor meg az éjszaka átalvása (kivéve fogzás és betegség 1. napja), gondolom mivel kéznél van a szundikendője. És minket sose igényelt elalváshoz. Én meg 10 évesen is azzal a cicával aludtam, amit másfél évesen kaptam. Semmi hátrányom nem származott ebből.
2018. jan. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én kislányomnak van egy ezüst szinű nyuszi szundikendője aki mellette alszik, én vettem neki. Ám nem tudom foglalkozik-e vele egyáltalán mivel mindig én kellek az altatáshoz, egyedül ő még nem aludt el soha. 1 éves elmúlt.

Nem tudom hogy kéne rászoktatni vagy majd szerintem ahogy nő és majd tud beszélni akkor jobban megérti hogy aludni kell ha fáradt. :)

2018. jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
8hós fiam 4hónapos korától szundikendővel alszik. Anélkül nem is tud, szóval mindenhova visszük magunkkal :) szuper amúgy, nem az a nagyfejű kendő, hanem kicsi feje van ès alvás közben szorítja, öleli 💕
2018. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!