Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van aki esetleg éjjelre is a...

Van aki esetleg éjjelre is a babakocsiban altatja és a babakocsiban hagyja aludni babáját?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyi idősek vagytok?
2018. márc. 1. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Az én lányomnak volt egy időszaka, amikor csak abban aludt, olyan 4-5 hónapos kora között kb.
2018. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
A fiamnál is volt hogy 1-1 éjszakát abban aludt. Nagyon nyűgös volt, meg volt fázva. A kocsinak meg tudtam emelni a fejrészét, és tologattam úgy aludt el. De nem csináltam belőle rendszert.
2018. márc. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
2. Vagyok. 3 hónapos volt akkor.
2018. márc. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hű kb 2-3 hónaposan volt 1-2 hónap míg így aludt.

De amint felkelt először beraktuk az ágyba, onéttól már kómás volt hogy ellenkezzen.

2018. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 hónapos koráig időnként aludt benne éjjel is. Nekünk volt benne légzésfigyelő is, mert nappal mindig abban aludt a nappaliban. :)
2018. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi ott altatjuk, mert máshol nem hajlandó aludni csak a babakocsiban. Hidd el, mindent kipróbáltunk már hogy az ágyában aludjon semmi nem jött be, csak a babakocsi. Most jutottunk el oda, hogy kicsi lesz neki, és nem tudjuk mit találjunk ki helyette. 5 hónapos lesz 12.-én
2018. márc. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nalunk is ez a helyzet. Kezd kicsi lenni. Szerintem meg egy honapig jo. Az agyaban probaltam ugyanazt a korulmenyt megteremteni de hiaba... Mondjuk itt se mindig mukodik h ratologatok es sikeresen visszaalszik...
2018. márc. 3. 05:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!