Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 4 honapos babàtok mennyit...

4 honapos babàtok mennyit alszik napközbàn? Milyen a napi rutinotok.

Figyelt kérdés
2 hete kezdödtek a gondok.Napközben nehezen tudom el altatni.Délelőtt 2* szokott 1 óràt aludni,de most csak egyszer ha sikerül.Délutàn volt,h 4 óràt aludt egyben,de most örülök ha 1 óràt alszik.Délutàni alvàsból ha megébred 1 óra utàn làtni rajta,h fàradt,de csínàlhatok bàrmit nem tudom vissza altatni.Este mindig fél8 kor fürdik,eszik anyatej plusz tàpszer,beteszem a kisàgyba alszik,napközben ha leteszem nem alszik el benne sír...Éjszakàt végig aludta,fél 9 től reggel 7 ig.Most éjfél utàn kezdődik,h órànként nyöszörög,v felsír,cumi és alszik tovàbb,de nyugtalanul alszik tovàbb,ez megy reggel 5-6 ig akkor màr enni kér.Megetetem és reggel kb 8 ig alszik..Mi lehet ez? Nővekedési ugràs?Mit csínàljak màsként?
2018. márc. 13. 06:13
 1/3 anonim ***** válasza:
4x aludtak, kiságyban fél órát, babakocsiban jóval tóbbet, akár 2 órát is. Alvásidőben sétáltunk, így este nem volt (nagyon) nyűglődés. Kb másfél órát bírtak ébren lenni.
2018. márc. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Délelőtt fél óra a hintában, délután 1 óra a babakocsiban. Este 7 és 8 között alszik el, egyszer eszik 3 körül, reggel 7 körül kel. 😊 3 hónapos.
2018. márc. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk hasonló helyzet volt pár hete,bár mi voltunk kórházba és ott nem nagyon foglalkoztak azzal, hogy milyen a ,,napirendünk".A kórházzal egy időben kezdett forogni.Hasról hátra,hátról hasra illetve oldalra..arra gondolok, hogy esetleg nem e lehet nálatok is mozgással összefüggő dolog. Nem e fejlődött mozgásban hirtelen sokat a babád.Elvileg növekedési ugrás 6 hetesen,3 és 6 hósan van..állítólag de gondolom a gyerekek se óramű pontosan kezelik ezt a dolgot. Esetleg még a fogzásra gondolnék, mert nálunk a nyála is folyik és fújja a kis lufikat a nyálából.(állítólag az fogzásra utal).


Nem gondolom viszont, hogy te rontanál el bármit.

Nálunk sose volt a picur alszik eszik típus.Szóval olyanról ,hogy 4-5 órát képes legyen napközben végigaludni még álmodni se mertem, viszont mi is valahogy úgy vagyunk, hogy reggel 6-8 között kelünk, pár órát fent van és alszik egy -másfél órát aztán délután 2-3 magasságában még fél-1 órát és estefele 5 környékén még fél -1 órát.Erre állt be..úgy ahogy, mert ez se egy határozott ,,napirend" még.Az éjszakát is hasonlóan alussza végig mint a tiéd.Csak nálad előbb kezdi a forgolódást nálunk olyan éjjel 2-3 körül és onnantól alszik ugyan, csak én nem bírok mert hallom,ahogy nyöszörög vagy épp dobálja magát.

Nekem ajánlották, hogy csak akkor fektessem el mikor valóban álmos, úgyhogy valamikor 4 órát egyhuzamban fent van és mikor már nagyon -nagyon hisztis és dörzsöli a szemét akkor teszem le aludni.Úgy néha össze jön 1 óra alvás is délután.

Remélem hamar túl lesztek rajta ti is.

2018. márc. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!