Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszként mi a reggeli...

Kamaszként mi a reggeli rutinotok? Mennyi idő alatt vagytok "utca kész"?

Figyelt kérdés

Anyukámmal szinte naponta összeveszünk ezen, hogy mennyit vagyok a fürdőbe, miért reggelizek sokáig, miért az utolsó pillanatra hagyom a kiállást...

Ezért érdekelne, hogy más 15-17 évesnek hogy zajlanak a hétköznap reggelek, tényleg én vagyok -e az elviselhetetlen lány egyedül.


2017. márc. 6. 20:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%

Nekem kb. 15-20 perc

16/l

2017. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
78%
Hát én reggel megiszom a kávém elmegyek lezuhanyozni fogat mosok felöltözök kisminkelem magam (korrektor a szemek alá meg ha van pattanás azt elfedem szempilla spirál és ennyi kb 5 perc) néha össze fogom a hajam néha csak gyorsan kifésülöm aztán már indulok is útközben eszek egy almát v más gyümölcsöt mert legtöbbször a suliban reggelizek. Mind ezt összevetve a reggeli készülődés nekem nem tart tovább mint 25-30 perc -16/l
2017. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
39%
Nekem kell kb másfél óra. Ha nincs lyukasom elsoben akkor 6kor szoktam kelni. Kaveval meg valami kekszel szoktam kezdeni aztan megyek zuhanyozni meg fogatmosni. A sminkem meg a hajam kb fel ora aztan meg egy jo 20 perc amig eldontom mit veszek fel. Fel 8 korul szoktam elindulni es pont beerek gyalog a suliba ugy hogy ut kozben veszek meg egy kavet a cigihez :)
2017. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
15 perc. Felkelek, pisilek, felöltözök, fogat mosok, fésülködök, elindulok. Nem reggelizek, mert fogmosás előtt és után is rosszul vagyok mindentől.
2017. márc. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%

Hatkor kelek.

Vitamin, kakao.

Oltozes, fesulkodes, fogmosas.

Haromnegyed hetkor a buszon ulok.

17/L.

2017. márc. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%

Kb. így néz ki a reggeli rutinom:

Attól függően kelek,hogy van e nulladikom,ha van akkor 6.30-kor kelek,ha nincs 7 órakor.

Az estek 90%-ban este még kikészítem az aznapi ruhám,így azzal sem kell bajlódnom,és anélkül nem fekszek le,hogy be ne pakolnám a táskám.

Első dolgom,irány a WC,utána a fürdő,fogat mosok,leöblítem vízzel az arcom,hogy jobban felébredjek,kifésülöm a hajam,ha valami frizurát akarok csinálni,akkor megcsinálom,bár ha nulladikom van egyszerűen csak kiengednem a hajam,olyankor nincs idő bonyolult frizurákra. (Mindig este fürdök,nem tudok úgy lefeküdni,hogy koszos vagyok,akármennyire is vagyok fáradt.)

Reggelente soha nem eszek semmit,mindig kavarog a gyomrom,nincs étvágyam.

Gyorsan nekilátok öltözködni. Ezután az asztalomhoz ülök(mivel mindig csak a vita van abból,hogy kié a fürdő,így inkább a szobámban szépítkezek,a vitákat elkerülve)és minimális sminket (korrektor,púder) használok,ha problémás az arcom,magyarán pattanásos,akkor kicsit tovább húzódik el ez az idő.

Gyorsan cipő fel,kulcs,teló a zsebbe és indulás.

Nulladik órához 6.50-kor indulok el itthonról,elsőhöz 7.30-kor. Ha nulladikom van,apu visz kocsival,ha nincs nulladikom akkor gyalog szoktam menni,néha a barátom elkísér a suliig.

2017. márc. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%
6.30 kor ébreszt a telefonom, 6.45 kor felkelek. leöblítem az arcom. aztán egy nagy adag reggeli kávéval. gyorsan felkapom az első ruhadarabot ami elöl van, felveszem. hajamat összefogom vagy befonom. elindulok 7.30kor
2017. márc. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
27%

3-as,nem az én dolgom,de a reggeli dupla adag kávé+cigi egyenes út a 40 éves kori szívinfarktushoz.

Csak ésszel!

2017. márc. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Rocker15 válasza:
21%
#3 20 perc mire eldöntöd mit veszel fel? :o nekem annyi se kell ahoz hogy összekészülődjek persze ezt fiúként mondom... Amúgy felkelek, fogat mosok, beletúrok a hajamba, felöltözök, fülhallgató.
2017. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%
Felkelek 6:30 körül, elmegyek a mosdóba, felöltözök, fogat mosok, kontaktlencsét berakom, ha nem vagyok nagyon fáradt, iszok egy kávét, mert anélkül ne szóljon hozzám senki, megcsinálom a sminkem, és 7:10 körül elvergődöm a buszmegállóba. Amúgy 20 perc alatt is kész tudok lenni, de reggel kb. 10 percig mosok fogat, annyira álmos vagyok, és van,hogy percekig csak nézek magam elé, hogy mi történik xddd Ja, és nagyon fontos, death metal nélkül nem tudok felkelni. 17/L Reggelizni nem szoktam, mert reggel nem tudok enni.
2017. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!