Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Anyukák, akik a sírva hagyós...

Anyukák, akik a sírva hagyós módszert alkalmazták, minden ébredésnél hagytátok sírni a kicsit? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A babám 14 hónapos, eddig nem hagytam sírni, tegnap éjjel viszont mikor felkelt először (1-2-3 óránként kel...) próbáltam megnyugtatni és mikor hisztizni kezdett letettem a kiságyába, mondtam neki, hogy aludni kell, anya fáradt stb.. persze még jobban hisztizett és sírt de csak 2-3 percig aztán elaludt. Után persze újra kelt 2 óra múlva, akkor már kivettem és cicin aludt vissza. Ekkor nem hisztinek éreztem a sírását, ezért vettem fel. Még sosem hagytam sírni, ezért kérdezem, hogy a módszert alkalmazók, minden egyes felkeléskor hagyják sírni? Vagy hogyan kell ezt elképzelni? Mert én max ilyen 1-2 percre tudom elképzelni, hogy hagyom közben időnként beszélek hozzá, hogy aludni kell.. De így meg nem nagyon látom a hatásosságát...

#probléma #sírás #sírvahagyós módszer
2018. ápr. 27. 07:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha a gyereknek semmi baja, “csak az anyjával akar lenni”, az nem hiszti. Az anyjával akar lenni, erre van igénye. 20 év múlva baj lenne. Ilyenkor normális.

Én is azt tudom mondani, hogy mondjuk hetente egyszer a férjed keljen hozza.

2018. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!