Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nem altatja a férjem a gyereke...

Nem altatja a férjem a gyereket mindig nekem kell mert ő szórakoztatja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. máj. 24. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Talán megbeszélni vele, hogy ez sem neked, sem a gyereknek nem jó. Meg kell szokja, hogy este nyugi van és csend, nem pedig játék. Sokan azt hiszik akkor jó szülők, ha "jófejek", pedig sokkal fontosabb a következetesség.


Ha nem lennél otthon, amikor altatás van, lehet ő is rájönne pár alkalom után, hogy jobban jár, ha normálisan altat. A gyerek is jobban kipiheni magát, ha nme hullafáradtan esik össze és a szülők is még talán tudnak magukkal kezdeni valamit.

2018. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Gondolom a baba akarna apával játszani és nem apuka a bolond,hogy játszani akar vele. Nálunk ugyanez. Ha nagyon ki lett fárasztva akkor alszik el apukával is-nagy kínnal.
2018. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Beszélj az apukával hogy közösen nevelitek és gondoskidtok róla. Ne adj Isten beteg leszel vagy nem leszel otthon akkor neki kell altatni és igen a gyereknek szoknia kell hogy apa nem csak játszó pajtás.
2018. máj. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Semmit,altasd te.Nem csináljunk már a bolhából is elefántot.
2018. máj. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Hm... nálunk mindig én altatom a gyereket, eddig meg sem fordult a fejemben, hogy ezzel baj van. Szerintem se csinálj ebből akkora gondot. Találatok más napi rutin feladatot apukának. Nálunk pl ő fürdeti, ha otthon van.
2018. máj. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!