Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért tart a férjem azért sz...

Miért tart a férjem azért sz anyának mert már nem akarom cicin altatni a 9 hós babánkat?!

Figyelt kérdés
Szerinte ez a dolgom ezért vagyok itthon. Ha a gyerek azt akarja akkor azt kell csinálnom. Az nem számít, hogy én mit szeretnék. Sokáig ölben aludt el, aztán az ágyában, 1-2 hónapja szokott rá arra hogy addig ordít amíg nem kap cicit az alváshoz. Ugye más is besokallt egy idő után a cicinaltatástól?
2018. máj. 28. 11:18
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem fogadja el nem is kellett neki soha
2018. máj. 28. 12:01
 12/21 anonim ***** válasza:
80%
Persze legyen ciciken egész nap, meg kaja is elő legyen készítve az uradnak. Na, elkuldenem a fenebe, az biztos.
2018. máj. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%
Csinálj amit akarsz és ne foglalkozz a hülye férjeddel.
2018. máj. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
32%
Egyébkènt az én babám is két órànként cicizik és mindent meg tudok oldani, nem tiszta retek a ház, mindig van ebèd, mindennel tudok végezni 8 hónapos a kislányom, ha épp fent van pihenőszékben nézelődik ameddig én a dolgomat csinálom. Szerencsère nagyon jó baba és nincs vele gond. Először nekem sem akarta elfogadni a cumit de mikor már elaludt kicseréltem a szájában észre sem vette mert a cicit sem szívta csak a szájában volt. Ès persze mi már hozzá táplálunk főtt répát vagy alma pépet.
2018. máj. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
59%
Itt a kulcs a férjed, nem a gyerek. Mióta bánik így veled?
2018. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
A gyerek születése óta
2018. máj. 28. 14:08
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét gyerekem cicin aludt el, az egyiket le lehetett rakni és 16 hós korában magától szokott le, a másikat nem lehetett lerakni és 2 évesen én beszéltem le, de azután is csak akkor aludt el még vagy egy évig, ha mellé feküdtem (aztán kilopództam) és vagy egy fél évig ugyanannyit ébredt.

Szerintem a gyerek alvása vagy nem alvása nem olyasmi, ami valakinek a hibája. Rajtatok áll, mit csináltok, milyen szokásokat próbáltok kialakítani, csak feltételezzétek egymásról a jó szándékot és forduljatok a gyerek felé is szeretettel.

2018. máj. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
66%

Próbálj több féle cumit. MAM általában bevállik , de próbálj több félét.

Plusz 20 perc mire egy kisbaba mély álomba van, várd meg míg ide kerül és rakd be a cumit a szájába, ha felsír vígasztald meg majd megint rakd le.

Nehéz de nekem így sikerült leszoktatnom erről.

Férjed no comment, semmi köze ehhez a dologhoz.

2018. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
38%

Az a gond, hogy a férjeddel nincs egyetértés abban, hogy hogyan nevelitek/szoktatjátok a babát.

Puffogás helyett beszélj vele, hogy szerinte miért jó, ha csak akkor alszik, amikor cici van a szájában. Mondd el, hogy neked ez miért nem jó.


Tippem szerint a babádnál most kezdődött a szeparációs szorongás. Azért alszik csak cicin, mert akkor tudja, hogy ott vagy. Ilyenkor sokszor csak azért megébred, mert megriad, hogy egyedül maradt. Ezen az segít, ha megkapja a biztonságot, és kap cicit, odabújsz, megszeretgeted. Akkor gyorsabban túl lesz ezen az időszakon.


Más is besokall. :)

Én is. De ilyenkor belegondolok, hogy a pici nem azért csinálja ezt, hogy engem szívasson. :) Mély levegő és kiszolgálom a kis zsarnok igényeit.

2018. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, mindegy gyerek és anya más. Nem vagy sem rosszabb sem jobb az egyéni szokásoktól vagy attól, ha besokallsz, amig a gyerek érdekeit is nézed.


De a férjed viselkedése tűrhetetlen.

2018. máj. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!