Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért tart a férjem azért sz...

Miért tart a férjem azért sz anyának mert már nem akarom cicin altatni a 9 hós babánkat?!

Figyelt kérdés
Szerinte ez a dolgom ezért vagyok itthon. Ha a gyerek azt akarja akkor azt kell csinálnom. Az nem számít, hogy én mit szeretnék. Sokáig ölben aludt el, aztán az ágyában, 1-2 hónapja szokott rá arra hogy addig ordít amíg nem kap cicit az alváshoz. Ugye más is besokallt egy idő után a cicinaltatástól?
2018. máj. 28. 11:18
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
53%

Egy dolgot kérdezz csak a férjedtől, hogy mi lenne, ha nem lenne tejed, akkor már minden más lenne, ugye?

Egy babának az anyatej táplálék, nem cumi. A megnyugvást pedig az anya közelsége, illetve a cumizó vagy ciciző mozdulat adja. Tehát a cicizésre önmagában nincs szüksége a babának, ha éhes, akkor persze, tegye cicire az anya, egyébként pedig ott a cumi. Tehát nem vagy attól s..r anya, hogy az altatást másképp szeretnéd megoldani.

De ha ő jobban tudja, akkor maradjon otthon ő a gyerekkel, te meg menj vissza dolgozni. Nyugi, mindent másképp látna.:)

Nekem nem kellett besokallni a cicizéstől, ugyanis én eleve nem így szoktattam a fiamat. Én akkor tettem cicire, mikor éhes volt, egyébként más módon nyugtattam meg, altattam el, nem cicivel.

És azt is kérdezd meg a férjedtől, hogy akkor mi lesz, ha elmegy a tejed? Akkor miként fog működni majd az altatás? Onnantól fogva nem alszik majd a gyerek, vagy mi?

2018. máj. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!