Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kedves Anyukák! Aki egy...

Konrád1 kérdése:

Kedves Anyukák! Aki egy ágyban aludt a babájával mikor tudta átszoktatni őt a kiságyba?

Figyelt kérdés

Mennyi idősen és nehéz volt - e átszoktatni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



#együtt-alvás #baba altatása
2018. jún. 14. 20:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, szinten iszsz gyerek, es nalunk nem amiatt ebred, volt 4 honapnyi ataludt ejszakank 1-2 eves kora kozott tobb reszletben, 13 honapos koraban kezdett latvanyosan javulni az alvasa, aztan 20 honapos koraban romlott el megint, most 28 honapos, es par rovid idoszakot leszamitva azota megint sokszor kel, pedig elotte 2 honapon at szinte minden ejjelt ataludt, es ugyanugy igeny szerint szoptattam.
2018. jún. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a többi választ is! Lehet, hogy nálunk sem ahhoz van köze, a meleg beállta előtt tényleg többet aludt egyhuzamban, nem tudom... Az viszont biztos, hogy néhány alkalommal csak cumizni ébred fel! Az iszsz végig iszsz volt, magától hagyta abba a kicsi?
2018. jún. 30. 19:41
 13/13 anonim ***** válasza:
Meg mindig szoptatom, tovabbra is igeny szerint. Mostanaban megint volt egy javulo tendencianak tuno idoszak 1 ebredesekkel, es szinten semmit sem csinaltam maskepp.
2018. jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!