Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Tudtatok bármivel javítani az...

Tudtatok bármivel javítani az éjjeleken hasonlóan alvó babák anyukái?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 hónapos, viszont születése óta éjjel rendszertelenül sokat kel. A sok az nálunk azt jelenti, hogy lefekvéstől számíta 3-4 órán át igazából el sem tud aludni. 10percenként, negyed óránként felkel. Atlag 15-20x kel. Van, hogy teljesen felébred és vissza sem lehet altatni. Ilyenkor fent van és energikusan játszik mászkál. Már ültünk kukán a szobába, vagy mentünk ki a nappaliba magára hagyva, de akkor sem alszik vissza es nem merek/tudok úgy lefeküdni, hogy ő fent van, nem alszik. Nem tudjuk külön szobába tenni a lakás adottságai miatt. Nappal nagyon fáradt nyilvan, de nem alszik többet, mint amennyit elviekben kell (összesen 2-3 óra nappal összeadva. Volt, hogy kevesebb vagy nem hagytuk "sokat" aludni nappal, de akkor még rosszabb volt az éjjel). Enni ritkán kér, inni sem kér, nem sír. A tanácsadason azt látom nem is hisznek nekem, mert visszakérdeztek, hogy biztos ennyit kel? Mert elég extrém. Nem, majd hobbiból kitalálom... Nappal egesz nap maszik, jon-megy, elfoglalt, setalunk is a friss levegon, aktiv.
2018. jún. 15. 03:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha gasztroshoz jartok, nala nem merult fel a taplalekallergia? Csaladban van barmire allergias? Sulygyarapodasa hogy alakult (szuletesi suly es centi, 6 honapos, es mostani)?
2018. jún. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A derekánál van tele kiütéssel a pelenka alatti részen, a popsijánál belül és a hajlatokban nincs. Szokott a nyaka körül és a mellkasa felső részén pöttyözött lenni gyakran, de az ugye a meleg. Nem is pattanas szerű. Viszont a derekán felömlés. Pampers premiumot használunk. Próbaltunk 1-2 másikat, nem voltak jók. Enni nagy unszolva eszik szinte mindig. Most 8.25kg, kedden mérték és 70cm. 3130-cal született 52cm.
2018. jún. 15. 14:41
 13/13 A kérdező kommentje:
Anyukám és én is nehezen toleráljuk a tejet és tejtermékeket. Nekem colitisom alakult ki, teljes diètan voltam, de nem tudták kideriteni, hogy allergias vagyok-e konkretan barmire. Viszont a tejtől megy a hasam akkor is
2018. jún. 15. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!