Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van, akinem egész korán...

Van, akinem egész korán fekszik le 9. hónapos babája?

Figyelt kérdés

Koran alatt 7 óra körül értem. Ha igen, reggel hánykor kel, eszik-e éjjel és nappal hányszor mennyit alszik?

Köszönöm!


2018. jún. 26. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Ugyan nem 9, hanem 7 es fel honaposak az ikrek, nem tudom igy erdekel-e, leirom. Eppen 10 perce alszanak. En ezt eppen a hatarra tennem. Se nem tul koran, de azert ez keso sem. Ejjel nem esznek, reggel 6 korul kelnek, de ez valtozo nagyon. Volt hogy fel 6kor riadoztattak, van hogy fel 7-7. Ejszaka a lanyom kel a cumi miatt hogy kiesett, visszarakjuk es folytatja az alvast. Fiam altalaban nem kel. Napkozben alszanak egy korul-belul 1,5 orat, delutan szinten. Ilyenkor a legjobb mikor valtasba csinaljak, ahogy ma is. En sok anyukaval ellentetben nem altatok, ha almosak, elalszanak. Nalunk ez szerencse, bar tuz es viz a ketto.
2018. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
1.vagyok Bocsanat, ugy akartam irni hogy napkozben delelott alszanak kb 1,5 orat, es delutan is szinten. (bar ez is valtozo)
2018. jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi szépen a kommented! Nekem az volt a gondom, hogy sokáig egész kesőn dugtuk ágyba a picit, mert azt hittük ezért nem alszik jól. És kaptuk a tanácsot, h 7-8 közé essen az esti rutin + lefekvés. Nekem 7-kor már nagyon nyűgös. Ekkor v már 7 előtt fürdetünk, hogy kicsit még birja, hogy egyen egyet es rendjen el lehessen latni a lefekves előtti teendőket. Es reggel hany korul alszanak vissza?
2018. jún. 26. 20:53
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Lassan 9 ho após és 19.30-20.00 között fektetjük le, reggel 6 körül kell, az éjszakát átállussza. Reggel 1-1,5 óra ébren két után alszik meg egy órát kb. Alszik két órát ebed után, majd meg egyszer alszik 30 percet-egy órát délután.
2018. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét gyerek 7-kor aludt el babaként, akkor is, ha a fejem tetejére álltam. Az első gyerekem fel is kelt hajnalban 4-5 között és indult a nap, viszont 9 hónaposan éppenhogy átállt a nappali 2 alvásra és nem is aprózta el, délelőtt sokszor 2,5 órát is aludt, délután 1-1,5 órát. Általában 4 óra kijött nappal. Éjszaka nem evett.

A kicsi meg 9 hónaposan hagyta el az éjszakai evést, addig éjjel 10 fele kért egy adagot. Reggel 6 fele kel, 8 körül alszik fél órát, majd délben 2-őt. Ugyan most 11 hónapos, de annyit változott azóta az alvása, hogy nem mindig alszik reggel 8 fele, főleg ha csak fél 7 fele kel, máskor meg már fél 6-kor kukorékol. Igyekszünk húzni a lefekvés idejét de tartósan nem megy, mindig vannak napok, mikor muszáj 6-kor vacsorázni vinni. (Így alszik el 7 körül. Ha el tudjuk húzni, akkor is negyed 7 - fél 7 között van vacsora és csúszik is minden)

2018. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
azt akartam, hogy azt hittük az volt a gond, hogy tul koran tettük le.
2018. jún. 26. 21:04
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Nekem változósan alszik nappal. Hol 1.5 orat d.e. + d.u., hol majd 2 orat d.e. + 40p d.u.
2018. jún. 26. 21:07
 8/16 anonim ***** válasza:
8 hónapos a kicsi nálunk.A legkorábbi altatás fél 8 volt, akkor 4 körül kelt.Az éjszakák nem lettek jobbak,szinte még soha se aludt végig egyet sem.Enni nem ker éjjel.Honapok óta 2-3* fél órát alszik napközben.
2018. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Es így nem nyűgös, hogy 2x 3x 30 percet alszik nappal?
2018. jún. 26. 21:37
 10/16 anonim ***** válasza:

Majdnem kilenc hós.

Ma 3/4 kilenckor aludt el, tegnap 11-kor sikerült csak. Mostanában elég változó.

Reggel hétkor kel kb, napközben pedig kétszer 10-30 percet alszik.

2018. jún. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!