Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van, akinem egész korán...

Van, akinem egész korán fekszik le 9. hónapos babája?

Figyelt kérdés

Koran alatt 7 óra körül értem. Ha igen, reggel hánykor kel, eszik-e éjjel és nappal hányszor mennyit alszik?

Köszönöm!


2018. jún. 26. 20:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Most 10hos de 1honapja is ugyan így volt. 21kor alszik el és 6:30 és 7:30 között kell. Már hónapok óta nem eszik éjjel.
2018. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.


Nem nyűgöskodik,szerencsére.Vidám kiegyensúlyozott baba csak én örülnék ha néha többet is tudnánk aludni.😂

2018. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
1.vagyok mikor alszanak vissza? Ha vissza alvásnak lehet mondani a délelőtti alvást akkor vagy tízórai előtt, vagy után. Néh van hogy reggeli után bealszanak de az nem több fél óránál. A tízórai utáni alvás már több, az a szokásos 1-1,5óra. Viszont nekem a fiammal volt probléma hogy nappal sokat aludt, aztán 18tól fent volt éjfél-egyig. És kukorékolt. Akkor kezdtem azt csinálni, hogy igen beraktam az ágyába minden fürdés, vacsora után. És nem hoztam ki. Ott nyugtattamy ott vettem fel stb. És egyszer csak elaludt időben.(Egyébként most 7kor keltek.) Most ti hánykor tudjátok lerakni? Mennyit alszik éjszaka, meddig?
2018. jún. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi 7körül raktuk le mindkettőt kb 3 éves korukig. Fiamnál 9 hónaposan úgy nézett ki, hogy 7kor leraktam aludni, éjfél körül evett és vagy még felkelt hajnal 4körül vagy aludt kb 5-6-ig. Utána már nem aludt vissza. 9kor ment aludni délelőtt kb 11-ig, 14kor megint 16-ig és utána újra este 7körül megint. Az enyémek már nagyok (5.5 és 4 évesek) de 3 évesen még mindkettő ment aludni 7körül télen, nyáron más a helyzet mert későn is sötétedik de 8kor legkésőbb alvás van.
2018. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nekünk nehéz volt letenni aludni este olyan 6-6.5 hónapos koráig. Tüntetett egyszerűen, nem akart. Pedig írtó nyűgös faradtnak tűnt. kb 7 hós korára eljutottunk oda, hogy nem sírva megyünk aludni és könnyebben elalszik. De én ringatva altattam mindig is, mert félévesen derült ki a tejallergiája és annyira hasfájós, szenvedős volt. Csak ringatással nyugodott meg.ár 2 hónapja tejmentes tapszert kap.
2018. jún. 27. 21:04
 16/16 A kérdező kommentje:
Na elküldtem befejezés nélkül. Folytatom. Most 1 hete sikerül fél8 körül enni és 8ra letenni. Most úgy, hogy ringatni nem ringatom, viszont ölben van, mert ha leteszem egyszerűen elkezd mászni, felall, felpörög, de félálomba teszem be az ágyba. Van, hogy rám is néz még és majdnem mindig elalszik anélkül, hogy felvesz leteszt játszanánk. Tehat magát altatja végül is el. Nappal meg abszolút. Felveszem, lentebb eresztjük a rendőnyt, odaadom a cumit es a szundikendőt és mar moncsolgat es rövidesen alszik. Viszont!!! Éjjel 10 alkalom körül kel/sír. Minimum. és ez egy jobb éj.
2018. jún. 27. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!