Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem alszik 5 hetes babám?

Miért nem alszik 5 hetes babám?

Figyelt kérdés
Ma reggel 4 óta fennt vagyunk.Háromszor bealudt kb 2 órát.17 óta nem tudok vele mit csinálni.Hol sír hol a hasa fáj.Ha lerakom 5 perc múlva üvölt.Fürdés után vagyunk,evett megint de 2 perc után rugdosni és üvölteni kezdett de közben meg az öklét harapta.Pocakja nincs felfújódva.El van sötétítve a szoba.Semmi nem jó neki.Én már hulla vagyok,mert éjjel is kb. 2 óránként kel.
2018. júl. 17. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
5 hetes. Ebben semmi meglepő nincs. Még nem szokta meg ezt a világot. Amit mesélsz, teljesen általános. Csak a szokásos újszülött viselkedés.
2018. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Teljesen normalis ujszulott viselkedes.

A kialvatlansagohoz idovel hozzaszoksz.

A fiam 15 honapos koraig (!) ket orankent kelt MINDEN ejjel.

2018. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És nem lehetne valahogy elviselhetőbbé tenni a dolgokat?Neked van gyereked?Hogy élted túl ezt az időszakot?
2018. júl. 17. 20:16
 4/13 A kérdező kommentje:
2# És a nappal milyen volt?
2018. júl. 17. 20:18
 5/13 anonim ***** válasza:

Masodik vagyok.

Nappal ?

Ujszulott koratol nappal 2*20 percet aludt maximum! Neked irto szerencse am, hogy irtad haromszor elaludt 2 orara!

Na, nekunk ilyen sosem volt.


Igy nezett ki kb. Reggel 8 kor kelt , del korul aludt 20 percet, meg deluran 4 korul a babakocsiban 20-30 percet.

Este 10 korul nagynehezen elaludt. Ejfelkor kelt. Aztan 2 kor. Aztan 3 kor. Aztan 5 kor. Aztan 7 kor. Aztan ugye a reggel 8.


Mindez igy 15 honapos koraig.

Az exem elhagyott minket 6 honapos koraban. Tehat tok egyedul csinaltam vegig ( meg csinalom most is, 3 eves dackorszakos ). Csaladi segitseg sincs.

2018. júl. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
2#,5#😊igen igazad van neked sokkal nehezebb lehetett így ahogy leírtad.Valószínűleg lövésem se volt mire szàmíthatok egy kisbabától mivel első baba és családban se volt kisgyerek ahol láthattam volna mi merre hàny méter.Nem várom nyílván hogy ilyen piciként ő alkalmazkodjon hozzám csak néha már én se tudom mi normális és mi nem.Nekem édesanyám jön hetente 1-2-szer,gyerekem apja nem él velünk ő 2× jön egy héten,de a nagy része az én dolgom.
2018. júl. 17. 20:37
 7/13 anonim ***** válasza:
4-5 hónapot ki kell bírni, aztán ha már forog és elkezd kúszni, elfárad és fog aludni. 😊
2018. júl. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem melege van. Próbáltad hogy cicre teszed és mindketten alszotok?
2018. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8#:Úgy bealszik,ha jó napja van,de ahogy írtam a cici se nyugtatta ma meg sajnos.
2018. júl. 17. 20:55
 10/13 anonim ***** válasza:

Kerdezo, sajnalom, hogy ti sem vagytok egyutt. Nekem az elso 6 honapban meg itt volt, de sokat nem csinalt , max atpelenkazta nagy ritkan.

A baratnom most szulte a 3. at . Az elso ketto olyan volt mint az enyem, megspekelve azzal, hogy reggel 4:30 tol fent voltak este 6-7 ig, amai napig is 5 kor kel a most 4 evese.

Na, a 3. baba eddig kizarolag eszik, alszik, 7 hetes. Harmadjara osszejott egy alombaba :)

2018. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!