Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ti ilyenkor mit csináltok/csin...

Rachel Warner kérdése:

Ti ilyenkor mit csináltok/csinálnátok?

Figyelt kérdés
Kisfiam nagyon rossz alvó nappal,4 hónapos,amikor elfárad,megállás nélkül dörzsöli a szemét,de hiába ringatom 625 féleképpen (ölben járkálva,hintában,énekelve,stb) ki van pattanva a szeme és csak üvölt meg kapálózik,mint aki teljesen fel van pörögve. Persze a ringatással elszórakozunk a kövi etetésig és ott már annyira türelmetlen,hogy szívni se akarja a cumit (tápszeres) és akkor is csak sír meg ásít. Gondoltam mégse fáradt le eléggé,le szoktam tenni a kanapéra,hogy játszunk,akkor is sír. Egyszerűen már nem tudom mit kéne csinálnom,iszonyú fáradt ő is,én is,de mintha instant kávéport rajtam volna a vizébe tápszer helyett...mit lehet csinálni akkor,amikor már semmi nem jó?

2018. okt. 9. 09:04
1 2
 11/12 babyboom567 ***** válasza:
Az én kisfiam kb 5 hónapos koráig nem aludt nappal.Utána először 1x,kicsit később már napi 2x aludt.
2018. okt. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A fiamnál a hordozás vált be kb.fél éves koráig. Utána meg az, ha békén hagytam. Letettem az ágyba, és ott hagytam. Akkor is ha sírt. De bármi mással próbálkoztam, csak még jobban behergelte magát. 5 percet üvöltött, aztán elaludt. A kislányomnál a Suttogó féle 4É rendszer vált be. Fix ideje lett az alvásnak. Pár nap alatt beállt a szervezete, megszokta a ritmust.
2018. okt. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!